Болест по овцете от която слабеят.

• D
    kolegitazi godina se sblaskah s edin problem i iskam da popitam dali ima le4enie za tova ot okolo mesec i polovina imam 2 ovce vidimo yj sa zdravi qdat piqt voda prejivqt no namaliha mlqkoto vidimo slabeqt i sled kato prez celiq den pasat ve4erta izglejdat vse edno sa stoqli tri dni gladni rqdko poka6lqt lekara kazva 4e e problem s beliq drob i ne se lekuva za svedenie ovcete sa obezparazeteni
  • D
    blagodarq vi za kompetentniq otgovor taka i 6e napravq
  • M
    Колежке, продай ги за месо. Лечение няма за жалост.
  • N
    белодробно е и няма лечение за съжеление
  • A
    прежалваш едната клане по необходимост и ще разбереш какво е и ще знаеш за в бъдеще вероятно е тения

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

167 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

181 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

297 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

129 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

460 0