Колеги, с Т40 моля, помогнете.......

• C
    Колеги , купих си Т40 видимо добро състояние ,но волана му се върти много тежко няма хидравлика - как може да се острани този проблем?Откъде може да се намери хидравлично и трансмисионно масло на най - изгодни цени и какви са те за качествено такова?Тракторът има фадромно устройство - кофа има ли това отношение за тегавия волан?\r\nПо принцим на колко к.с. отговарят тези Т40?Колко са оборотите на ВОМ?Моля , насочете ме към магазини който продават части за Т40?Преди време един търговец на техника ми каза , че било страшно , че и фермерките се интересуват от трактори дали е страшно незнам , но е необходимост.\r\nТака, че колеги моля , Ви за отговор и насока.
  • И
    Колеги, имам Т 40 без предно, смених шенкелни болтове с втулки, щангите , каретата на рейката и пак остана луфт на волана по около 30 градуса наляво и на дясно. Откъде се обира?
  • M
    zdr kolegi iteresuvame semerihgata na predniq mos za t40 kakv razmer starata q izgubih pomo nete
  • G
    Дараздвижиммалко темата и аз имам същият проблем,като позагрее и няма въртене,особено на дясно. Казаха ми че се сменяли някакви гумички на хидравликата, ама било сложно, затова мисля да извикам човек който разбира. Интересно ми е като след смяна на тези гумички се оправа, защо има много колеги които са ги побългарили и са ги направили с цилиндър отвън, верно че е по просто и надеждно ама все пак оригиналното си е оригинално. А колкото до това колко конски сили е Т40 мога смело да кажа, че не е 40 както го пишат на повечето места, а е около 54-55 к.с. На двигателя си го пише 39KW
  • A
    не знам защо, снимките не излизат, ще се опитам по-късно.
  • A
    и още
  • A
    и още
  • A
    При мен проблема се реши с ново управление- нова схема на хидравликата, сега е идеално, но с по-голям радиус на завоя. Ако ви интересува- 0899 868 378 .Не е сложно.
  • S
    Като го разглобиш сменяш гумичките и лагера ако е разбит и си готов,имай напредвид че зглобяването е малко кофти!Успех!
  • Y
    http://fermer.bg/forum_topic/53370/1/1/tvyrdo-upravlenie-na-traktor-t-40-ltz.html тук е всичко което ти трябва като теория.успех!
  • D
    Смени шенкелните болтове
  • A
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=6&act=4&adv=61337804987380173&f1=details
  • L
    http://traktor-t40.ru/
  • Y
    zdr kolega,az so imam su6tiqt problem s t 40-to na ba6ta mi.1 kolega mi kaza kak da re6a problema no nmz dali 6te ti obqsnq za kvo ide re4 i dali 6e me razber6.0887 859065 mi e noimera,ako re6i6 moje da se obadi6.uspeh
  • Y
    zdr kolega,az so imam su6tiqt problem s t 40-to na ba6ta mi.1 kolega mi kaza kak da re6a problema no nmz dali 6te ti obqsnq za kvo ide re4 i dali 6e me razber6.0887 850965 mi e noimera,ako re6i6 moje da se obadi6.uspeh

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0