Внос на трактор от Англия

• A
    Колеги, искам да закупя трактор от Англия, моля тези, които са го правили да дадат информация. На какво да се обърне внимание и какви рискове крие?
  • V
    колеги, някой може ли да даде малко подробности относно закупуването на машина директно от Англия? От колеги знам, че търг не е най-добрата идея поради това, че там продават главно земеделци като нас и не винаги е ясно реалното състояние на машината. Искам да си взема от специализирана фирма но не знам как да я намеря. Ако някой има идеи или е ползвал гореспоменатата фирма-посредник моля пишете. Предварително благодаря!
  • A
  • S
    да ви кажа и аз искам да си купя свързах се с един искаше ми капаро 5000 лв за да купи и донесе този трактор http://archive.friday-ad.co.uk/AdRef/TT243JC55/FullAdDetails.aspx но се усъмних и се отказах да дам на непознат толкова пари
  • A
  • K
    аз взех трактор.челен товарач и плуг така запълних камиона .Използвах максимално транспорта.А иначе отидох до англия с едно приятелче на търг на чефилт избрах си ги платих преведох фактурите минах през кти иготово
  • C
    Ако имаш твой човек да те разходи до там си е друга бира. Но наистина е по-добре фирма иначе харесваш си машинката организираш си транспорта с камион или по вода проблема е, че ако е камион и само един трактор ще ти излезе много \"ефтино\" зависи от размерите на трактора може да се направи някакъв пактетаж. Вземаш си един договор с продавача желателно и фактура. Като пристигне машинката се баждаш в КТИ ако почнат да ти говорят че много си окъснял гледайки фактурата им показваш ЧМР кога е дошъл. Забравих да преведеш дикиментите и това е. П.п. в КТИ носиш и документите че е бил регистриран както и табелката.... Девойката в офиса няма да си прави ограда от табелки ама ги прибират
  • N
    Не съм внасял трактор, но от колеги съм чул, че е по-добре да си наемеш фирма да го внесе.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта