Проблем с окосена люцерна.

• L
    Колеги косих люцерната преди дъждовете и сега почерня/не става за нищо/.Въпроса ми е ако не изчистя окосеното има ли проблем за ново изникващата люцерна?Намлийте направо са залепнали за земята дайте съвет.
  • V
    Здравейте колеги, нова съм във форума и също като голегата смятам да засадя 20декара люцерна мола дайте съвети и мнения например за сорта и препаратите за да не се прецакам!
  • K
    здравейте,да не откривам нова тема бих искал да попитам мисля да сея 20 дка с люцерина без поливка ще баде.въпросът ми е колко средно бали мога да изкарам на година от декар.предварително благодаря
  • M
    Колега,задължително изчисти всичко преди да е прораснала!
  • S
    Колега,какво прибра,че не се разбира нищо от снимката+
  • L
    Ние монтирахме на нашата косачка, голям ефект има, прибрахме първия откос навреме
  • A
    Задължително се чистят откосите!!!, защото не само, че те ще изгният, ама и люцерната под тях се разрежда, а и поне два откоса после са слаби и миришат на мърша-гадно. Мръсотия голяма.Бъдещето е само във валяците за цедене на влагата и след 3 дни балираш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

฿£⓫Ё99%____¾\**_Kala Jadu Se Bachne Ke Upay +91 98158-84889

world Famous Astrologer many Gold Medals in Jyotish Shashtri, Jyotish Acharya, Jyotish Bha...

3 0

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

195 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

141 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

30 0