Колеги не можем да окопаем слънчогледа!

• S
    kolegi mai nqma da mojem da okopaem slan4ogleda ne mojem i da praskame
  • I
    С тези проливни дъждове водата въобще успява ли да попие в почвата ? Тук в Добрич за последните 2 седмици има към 50-60 литра дъжд и в момента продължава да вали , но към централната България сигурно литрите вече са над 200.
  • I
  • S
  • A
    Неграмотник,пиши на кирилица!
  • S
    vseki den vali ot 5 mai do sega nad 300 litra. i tozi 4ernozem ne moje da se vleze
  • S
    Незнам как ще ме разбереш,ама що не пишеш на български.И няма ли модератори?
  • S
    Колега,не знам от кой регион си,ама при мене няма не мога! Ние сме в Софийско. Тука от 7 дена все вали. Даже снощи на базата ми се издъни от дъжд,ама аз сутринта се качих на един трактор и отидох по нивите! Гледам 3700 дка,нивите са една до друга с максимум разлика 3 км. На едната нива не се влизаше,а на другата успешно напръсках слънчоглед 150 дка срещу житни,че там имам много пирей! Дъжда вали до "слог" и всеки ден трябва да ходиш и да "пипаш" земята.
  • I
    Колко литра дъжд падна в Хасково ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

90 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

232 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

252 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

271 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2173 1