Банка за финансиране на проект по 121

• C
    колеги коя банка може да ми финансира проект по мярка 121 опитах в обб и про кредит и просто не става
  • Z
    Виж рекламат по-долу. Вторият ни проект е с кредит от ПроКредит Банк. Условията и обезпеченията са добри. Ние го взехме само със залог машината, която купуваме.Без никакви ипотеки.
  • В момента банките много трудно дават кредити по 121, ние нямахме проблеми с ПИБ, но това беше преди повече от година. Вчера се видяхме с нашата кретитна инспекторка и тя ни каза, че сега е почти невъзможно да се получи заем.Явно са наясно, че парите са свършили и не искат да рискуват, а и като цяло банките вече трудно дават кредити.
  • Извинявай за въпроса, но какъв е мотивът им, за да ти откажат финансиране? Допълнително обезпечение ли ти искат или имаш недостатъчен годишен оборот? На нас също ни предстои да търсим финансиране, надявам се скоро да бъдем одобрени и също мислех от Прокредит банк да търсим финансово рамо.
  • L
    опитай в ДСК.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

401 2

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

466 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

263 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

337 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

801 0