Знаете ли каква е цената на килограм жив заек

• M
    Мисля да почна да се занимавам с животновъдство и се интересувам пазара на заешкото
  • Z
    3.5 za kilogram
  • K
    Може да не си е проверил човека пощата.Пък и зависи какво си му писал.Той по принцип е сериозен и ако не го устройва ще ти го каже а няма да се крие.Намери му номера по форумите и му звънни.Но нищо ново от това което си прочел няма да чуеш.
  • M
    Писах на asenvarbanov,но той не ми отговаря и за това писах във форума
  • K
    Пиши на asenvarbanov.Той може да те ориентира най-добре в момента.И му се извини от мое име че го натоварвам със странични мероприятия.Иначе в момента между 3.50 и 4 лева за килограм живо тегло.Е това на снимката е малко по-скъпо.Бургундски мъжки заек на около 1 година за разплод.
  • K
    Такъв виц не бях чел скоро.10 лева живо за килограм.А колко заека се продадоха на тази цена.Човека ти говори за бизнес животновъдство-зайци.Не ти говори за бабите с кафезчетата от село.При промишленото отглеждане се говори за стотинки разлика-не за левове.И по улицата млякото се продава по 1-1.20 за литър.Виж колко го плащат на едро на голямите ферми 0.45-0.60 лв.за литър.
  • B
    Днес бях на животинският пазар в Перник.Малките зайчета бяха по 5 и 8 лв а голямите 20-25-30. Средно би трябвало да излиза 10 лв килограм живо месо някъде.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

179 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1178 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14