Цени на зърното - реколта 2012

• P
    Тема за цените на зърното от новата реколта - пшеница, царевица, слънчоглед, ечемик, овес и др.
  • I
    За пшеница - 460+
  • N
    Нещо за цената на царевицата и пшеницата някой да знае? Защото току що ми предложиха 420+ за пшеница, при условие че миналата седмица беше 480+ и цените на международните пазари вървят нагоре, дали наистина някой в БГ продава на 420+????
  • Z
    Четвъртък фактурирах слънчоглед на 910 лв плюс ДДС. Купуват го за белене, сорт LG5663. Фирмата е в Русе, така че колеги които са по-близо може да получат и малко по-добра цена. Който се интересува на лични ще му дам името на фирмата, в сайта им има телефон. Иначе маслодаен за износ наистина около 880 лв за тон, лошото е че долара здраво върви на долу и смъква цената.
  • S
    Има сделки в момента-товарят се кораби .Цената е доста относителна- според количество и качество.Масовата цена е 880+ ддс.
  • P
    Колеги, каква е цената на слънчогледа в момента ? Имали сделки ?
  • X
    88 ст. е цената за Добрич към днешна дата. Търсене почти няма. Предполагам че ако тръгне износ и цената малко ще се повиши. но дали и кога?ма заври си я отзатд
  • Z
    Аз съм производител, не търговец, бе кавалчо. И на мен не ми харесва цената, но не аз я определям. Пий си хапчетата редовно, че ставаш опасен за себе си и смешен за околните. Поради липсата на модерация и такива малоумни включвания, форумът се обезсмисля.
  • J
    нещастник!!!!!!
  • J
    88 ст. е цената за Добрич към днешна дата. Търсене почти няма. Предполагам че ако тръгне износ и цената малко ще се повиши. но дали и кога?ма заври си я отзатд
  • J
    нещастници!!!!!!!!!всичко ви е платено и се правите на ощипани невести!!!!!как не ви е срам?!!!!!!!+?????????ннещастници
  • J
    майната ви!!!!!!!
  • J
    до пърдела ! до първдела воле!!!!!!!!!!!!
  • S
    Цената на слънчогледа към момента 890-900 за тон + ддс ,царевица -410+ ддс ,
  • V
    Аз не съм чувала за реални сделки със слънчоглед на тази цена! А със пшеница и царевицата какво се случва?
  • Z
    88 ст. е цената за Добрич към днешна дата. Търсене почти няма. Предполагам че ако тръгне износ и цената малко ще се повиши. но дали и кога?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

222 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

974 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2