Съвет за избор на гуми за трактор ЮМЗ

• M
    колеги ако на юмз-то сложа гуми с размер 20/38 а не 15,5/38 ще има ли проблем
  • _
  • _
  • S
    И на мен така ми казаха за за Видинките , и аз си взех КАМА руски и съм доволен вече 3 години ги карам. По скъпи бяха с близо 100лв. обаче са комплект с вътрешна и отделно, че са по здрави.
  • G
    видинките още на първата година се пукат и не са за препоръчване независимо от факта,че са осемплатови.не си копувай български вземи си руски
  • V
    Па мен ми се виждат гумени.
  • _
    За тези Българските разбрах,че много се ронели като боксува имали много пластмаса в тях.
  • V
    Сложи му едни видинки и давай гас, яко драпат.
  • _
    За да не отварям,нова тема Колеги от къде да си закупя гуми за ЮМЗ 15/5-38 на добра цена,но и да са качествени. Благодаря предварително
  • K
    ама ги сложи на широките джанти а не на тесни
  • E
    Не!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

74 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

139 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

86 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

157 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

164 1