Поредна среща на сериозните фермери - лято 2012

• V
    чакам предложения за дата и в кои регион да я направим
  • N
    Аз утре започвам жътвата на ечемика но все пак кажете къде да ви търся за една малка на 16 ти вечерта.
  • S
    Колеги,страшно съжалявам ,ама тия дни пръскам царевицата,че при нас в Софийско малко по-късно се случват нещата,както знаете и не мога да зарежа полето. На декемврийската среща ще съм на 100%. Наздраве на всички истински фермери!
  • R
    А бе , куфари ............ Четка и паста за зъби ,... малко пари и към и
  • D
    kufarite za KOTEL
  • R
    :::))))) Куфари ли ?? Какви куфари ????
  • G
    Аз отпадам от вчера съм на антибиотик. Пожлавам Ви приятно изкарване и мнго снимки
  • D
    Haide stegnahte li kufarite
  • I
    Ние ще дойдем за една вечер, че имаме малко трудности. Петък и събота до обяд.
  • R
    маи няма да има среща тази година А бре , Васка ........ ти през страница ли четеш Виж по-горе линка и се стягай - да не остане за теб \" палатката\" май......
  • V
    маи няма да има среща тази година
  • S
    Аз не съм сигурен дали ще успея да Ви удостоя с честа да присъствам.Ако се реши в последния момент ще Ви уведомя))))
  • R
    Изв , но пропуснах да допълня , че имат страница и във ФБ - \"Комплекс Чевермето Гривас \" . До скоро на всички \'пътуващи\' вече към срещата !
  • R
    Колеги - ето линка за мястото на срещата 15 - 17 . 06 - http://vilibg.net/vili.php?village=141 и линка към \' бонуса\' за срещата - http://www.nufi-kotel.com/ .... Абсолютно съвпадение , но пък какво ! Както винаги - пристига кой когато успее !
  • P
    С моята група има лека промяна. Оставаме твърдо 4 човека с една нощувка за втората вечер. Остава да се направи организацията.
  • R
    Тук съм Разгеле те намерих , ама си пропуснал много хора още , а и нали знаеш , че за мен бройката е винаги - 2 . А и защо държиш да сме с общи санитарни възли в чифлика - . /Не ти ли харесва Котел ? Там ще си бъдем само ние . / Стига сме се въртяли само в един периметър . Обади се по тел - тук ми е много трудна комуникацията вече. И давай да действуваме , че ще стане наш\'то - мн баби - хилаво бебе. Няма време за , а е време за и , а после вече към .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Национално изложение на животновъдите 2015, град Сливен

nikolaiovcharov: Колега 100 % се отлага. Вероятно за есента, но най-вероятно няма и да има тази година... Н...

4085 4

Къде се намира най-голямата зеленчукова борса в Букурещ?

PlamenPetkov: http://adevarul.ro/news/bucuresti/cea-mai-mare-piata-agroalimentara-bucuresti-fost-inaugur...

10809 3

Демонстрация на тракери и навигации

Колеги, някой ще ходи ли на демонстрацията на GPS тракери и навигации другата седмица. Пок...

1619 0

Курс по агро екология в Хасково

pacoka: Колеги,имали някои от Вас,който ще бъде на курса по агро екология в Хасково на 9,10,11.03....

2255 5

Новогодишна среща на ЗП в Габрво

pacoka: Здарвейте колеги, поставям темата за среща на земеделски производители от всички отрасли в...

1422 1