Гранстар при ечемик - споделете мнения

• I
    Колеги, споделете мнение и впечатления за приложение на Гранстар при ечемик.
  • T
    Няма никакъв проблем отзивите са много добри от доста години насам ,това е най-мекият към културата продукт само при него регистрацията му е направена според фазата на плевела а не според фазата на културата,нека и колегите споделят но често се случва да се ползва доста след фаза братене на житните дори и в изкласяване.От тзи година на пазара има и нов подобрен вариант на Гранстар75ДФ с под името Гранстар супер с още по добро действие срещу плевелите и запазени останали характеристики
  • S
    e4emik,jito, slan4ogled(pioner).vsi4ko praskam s grandstar(korida,expres) s 15 litra i sam mnogo dovolen ve4e 4-ta godina
  • F
    пръскаме ечемика с Линтур 70ВГ никакви проблеми!
  • J
    Пръскали сме Гранстар с авиация на много декари като работния разтвор е бил 5л/дка. и не сме имали никакви проблеми.Метсул супер 60 ВГ не е изчезнал а му е прекратено разрешението за ползване на 23.04.2009г.
  • G
    Колеги имате предвид Експрес ли?
  • G
    Аз редовно пръскам с Гранстар - п опринцип съм доволен, но гледам нормата да е 1.5г/дка с 20л/дка.
  • M
    колега,миналата година пръсках с гранстар с 10-15 литра вода на декар и 1-1,2гр от препарата бях много доволен,и това при ечемика.тази година ръсих с други препарати че нямаше гранстар и ела да видиш трева [:slap:]
  • P
    тази година го ползвах и не съм особенно доволен, пръсках с около 24-25 л. предните две години ползвах корида и бях по доволен, но ползвах авиационна техника. А преди това метсул супер ползвахме но с много разтвор около 40 л и също нямаше грам плевел, незнам защо изчезна тоя метсул беше евтиничък
  • I
    Защото за препаратите на база трибенурон дават да се пръскат с 20-30 л вода. Интересно ми е какъв е ефекта при количество на водата 12-15 л.
  • G
    Преди 4-5г. пръсках,нямаше проблем! Защо?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

211 1
1701 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

320736 4

Браншеста мана по пшеницата

fendtpower: няма такава доза 2 гр на Дербито бъркаш дозата започва от 2.5 до 3.3

16786 14