КОГА ЩЕ НИ СУБСИДИРАТ ПО ДЕ МИНИМИС.

• A
    Колеги,знаете ли нещо за тазгодишното субсидиране по програмата деМинимис?Дочух,че ще започнат да приемат документи след 11май,но не намирам никаква официална информация за това.
  • M
    Това с срая на годината са го замислили перфектно просто, трябва да им се признае много са изобретателни
  • V
    Това е дискриминация! Винаги имало за крави!
  • A
    За нямааа...
  • V
    Аз никаде не видях за крави да си пише нещо.Този път Деминимис са отнася само за овце и кози ли ?
  • A
    Вече се информирах от . А ето и черно на бяло : Указания за предоставяне на помощ de minimus за изхранване на овце-майки и кози-майки през 2012 година за тези колеги,които се интересуват,а нямат време да се ровят по --- http://www.dfz.bg/assets/3554/Ukazania_utvardeni.pdf --- колеги!
  • A
    стартира на18 06 и е до 28 07
  • S
    И аз четох че ще са в края на годината,макар че са ни по-нужни в летния сезон
  • A
    Между другото,аз сам се грижа за всичките си животни и по принцип нямам много свободно време за . Сега заради дъждовете се заседях малко.Дано да ,че съм затрупан с работа.Възможно е да изпускам по някоя новина от МЗХ.
  • A
    Виждам,че не си разбрал въпроса ми.Това,че ще включат помощта към националните доплащания в края на 2012г. го зная. Запитването ми беше за приемането на документите за тези парички. [dalavera]
  • V
    Колеги, явно малко четете новините на МЗХ. Г-н Министъра поясни преди време, че парите по Де минимис, както и тези за горивата ,ще бъдат включени към националните доплащания и ще бъдат изплатени или в края на 2012г., или в началото на 2013г. . Друг е въпроса дали изобщо ще има национални доплащания, какъв ще бъде размерът им и кога е кукуво лято?Ето защо аз мисля, че трябва да се преосмисли въпроса- докога да чакаме и има ли нужда от стачки? [:slap:]
  • A
    Е, те не че ще дадат някаква сериозна помощ и не че няма да те обвържат с производството поне три години,но все пак е нещо. [:namigvane:]
  • A
    Ако е запланувано приемане на документи по програмата няма начин да не отворят вратите.
  • C
    КОГА ЩЕ НИ СУБСИДИРАТ ПО ДЕ МИНИ МИС. КОГАТО СЕ ВДИГНЕМ НА СТАЧКА .
  • P
    Venci30 e prav govorqt samo prazni prikazki.
  • V
    shteshe no qvno nqma az bqx minalata godina po NDJ-5 i vse oshte niamam edin lev za jivotnite subsidiq , tazi godina minax po NDJ-3 i mi kazaxa che shteli da davat valcheri za gorivo , da pusnat de minimis po rano no si govoriat samo prazni prikaski . samo mafioti v tazi darjava , i gledat koi kak moje da te spava

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

109 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

187 1