Общо и разлики между тракторите MF 3680 и STYER 9190 ?

• K
    Тези двата Massey 3680 и ШАЕР 9190?Приблизително еднакви години на производство,идентични като мощност,отвътре са едни и същи?С какви двигатели са?Перкисн,Валмет,Щаер?Ценово също се препокриват?\r\n\r\nпоздрави
  • I
  • K
    Благодаря много,само като видях въртящият момент и сам си отговорих кой е модела поздрави
  • I
    ШАЕР 9190 http://www.konedata.net/Traktorit/steyr9155.htm
  • I
    Massey 3680 http://www.konedata.net/Traktorit/MF3630.htm
  • K
    Има нещо общо в тези двата модела,но откъде мога да разбера кое?Коя би трябвало да е по-сполучливата машина? поздрави
  • M
    прав си колега .Уникална прилика.Порових доста за история но никаде не ги засякох двете марки за съвместно производство.Steyr срещнах със собствен двигател- steyr wd
  • K
    щаер-1
  • K
    щаера
  • K
    Пак той
  • K
    Фергюсъна е с двигател на Валмет.Ще ви намеря снимки за да видите приликата.Все едно че са два еднакви трактора.Не знам Щаер-а с какъв двигател е? поздрави първите 2 снимки са на фергюсъна
  • N
  • M
    massey ferguson 3680 180 конски сили двигател перкинс 6 цилиндъра модела е около 1994 година климатик парно.В зависимост от модела серията има различна скоростна кутия .За мен е добър трактор издръжлив.От тук нататък какъв трактор ще уцелиш си е жив късмет.Жена по снимка и трактор по моточас не се избират-задължително се пробват.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

74 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

139 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

86 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

157 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

164 1