Проблеми с колекторни тръби на трактор ЮМЗ

• S
    kolegi ot kolektornite trabi na traktora ot vtori i treti salzi nafta ot glavata i kolektora nqkoi imal liq tozi problem i ot kakvo moje da e,traktora raboti dobre negori maslo darji 3 atmosveri
  • I
    колега според мен клапаните искат регулаж,
  • H
    колега.теча се опитайте да разберете,като запалите двигатля ,оставете го на средни обороти да работи и спрете притока на 2и3 цилиндар от тръбичките за дюзите оставете двигателя да работи на 2 цилиндара
  • S
    Регулирайте отново клапаните
  • S
    трактора небеше работил около 5 години,занесохме попата и дузите да ги ремонтират сменихме гарнитурата на главата центровахме клапаните и като го запалихме работи добре,но от 2и3 колектор салзи.
  • E
    виждам , че имаш кирилица. Нещо не се разбира въпроса ти. Дори и да искаме да ти помогнем , не става , защото не разбираме за какво става реч. От изпускателния колектор/ доколкото разбрах - питането ти може да сълзи нафта ако тя не е изгоряла. Иначе няма как да дойде там и то между 2 и 3 цилиндър. Освен ако от някъде не пропуска и да се стича там. Двигателя работи ли равномерно , без излишен пушек и прекъсване т.е. не фъфли. Пиши пак! Успех! Радвам се да съм ти от помощ!
  • S
    Ако го напишеш на родния си език, може и да стане.
  • S
    ot kolektora na izhodq6tite gazove na юмз mi salzi nafta,dano sega e po razbiraemo.
  • E
    [:slap:] нещо не се разбира н това писание , извинете за невежеството!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0