Радиатор на МТЗ 80к.с

• A
    Колеги, на един колега тук му е необходим радиатор за МТЗ здрав.Ако някои има моля за оферти.Не знам дали не става от Болгар...Благодаря ви!!!
  • U
    Еми като искаш нов даваш
  • A
    От коя фирма колега.Сега за нов кооперация Китка искат 600 лв.
  • E
    аз съм от Видин миналата година си закупих нов радиатор за тк80 180лв а на АГРОМАШИН бяха400лв
  • U
    Радиатора е един няма разлика между ТК и МТЗ. За новия ще се пазарим. Магазина е в София. За телефон неможах да намеря но мога да проверя от понеделник.ВИЖ на този телефон 0899155174 колко човека иска за втора употреба
  • A
    Колега каде е 400 лв? От Тк 80 радиатора става ли на МТЗ 80 к.с ? Ако има6 някакви координати,телефон на този човек, бих се радвал да ми ги даде6...
  • U
    Нов знам че е 400 лева . Един колега скоро го сменя а за втора употреба има един от Раднево той разфасова болгари и той има 100% ама за цена незнам

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Childless Woman Problem Solution +91-8437857317 in Bhubaneswar

availble whatsapp number+91-8437857317 world famous astrol in world break wedding brothe...

6 0

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

207 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

142 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

30 0