Каква марка прикачна вентилаторна пръскачка от 1500 до 2000 л.бихте ми препоръчали?

• I
    Колеги, искам да си закупя Прикачна Вентилаторна Пръскачка. Предложете ми изпитана марка на база вшият личен опит и наблюдение. Говорим за пръскачка от порядъка на 1500-2000 литра (не по-малко). Колебая се между CAFFINI, NOBILI и TREND.\r\n\r\nБлагодаря предварително.\r\nПоздрави
  • B
    Здравейте, Към хубави марки сте се насочили. Бихте ли ми дали някакъв е-майл адрес на който да продължим в конкретика вече. Поздрави
  • I
    За нова пръскачка става въпрос. Kъм марките, които съм написал, включвам и HARDI, тъй като ми я похвалиха като марка. Та колебанията ми са вече евентуално между CAFFINI, NOBILI, TREND и HARDI. Не съм много наясно с "пръскачките" ,като цяло, така че може и марките които съм изброил да не са от един клас и съответно един ценови диапазон. Надявам на вашата помощ да ме ориентирате. Поздрави
  • B
    Здравей Колега. Нова или втора употреба искаш да си купиш?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта