Трябва ми най- малкия доилен агрегат за крави от къде мога да си го осигуря?

• T
    колеги на мен ми трябва най малкия доилен агрегат за крави от къде мога да си го осигуря и на каква цена става въпрос за 3
  • S
    Само пари са ви в главата, на телефонния номер накрая ЛВ. сложил.. todor95 na sto4na gara ima magazin za takiva ne6ta malkoto agregat4e go prodavat za 1700 a vtora upotreba 1500 nemsko
  • R
    Тодоре ако ти е близо Горна Оряховица ще ти продам моя за 150 лв без гюм! Гюмът го продадох вече!
  • S
    Само пари са ви в главата,на телефонния номер накрая ЛВ. сложил... [:slap:]
  • E
    zavod IVAILO vel.tarnovo proizvejda agregati s 1 i 2 gum4eta cenata e okolo 800 lv.
  • G
    продавам: 7 бр. женски телета 4 месечни, 2бр женски около 200-250кг 1 бр мъжко около 300-350кг. Всички маркирани, ваксинирани, храна на ясла . в отлично състояние, черно шарени , кафяви , може за месо и за мляко а се отглеждат. Цена по договаряне Тел: 0885564120лв
  • K
    В днешните обяви ми се мерна един монофазен за 500 лева.Какъв е що е нямам представа.
  • G
    Незнам какъв вариант предпочиташ но аз също доя с тези помпи за който говори колегата вече 15год и нямам никакав проблем с тях иса много лесни за обслужване само 2 лагера и 4 лопатки стях може да доиш и 2 и 50 бр крави,ако решиш за такъв модел обади се имам няколко броя комлектовани с трифазни и монофазни мотори дори и гюмче окомплектовано с немски чашки и пулсатор
  • V
    Лично аз съм имал две такива помпи 30 м3, работят добре стига да ем напаснеш мазилната систем\тя си върви комплект с тях\ обаче ако не я напаснеш да маже започват да грее , говоря ти за след час работа, а загрее ли ела гледай, отливката е чугун, раздува се и започва да затяга , товари мотора и може и мотора да изгори! За това сега съм с помпи 50 м3 Фортшрит, с мазане вйздушно-струино, т.е въздухът преминава през специална мазилна чаша и увлича маслото и така имаш равномерно мазане ,и не греят, доя със 6 гюма едновременно , а те им дават до 8 гюма, само че тези форшритки трудно се намират, щото са още от ТКЗС тата
  • M
    Колега,следи обявите и ще намериш доилни читави агрегати втора употреба Не съм фен на евтиното,но на Клокотница са добри.Аз имам и турски,които работиха без проблеми.
  • V
    http://www.tocc-bg.com/serviz5.htm мисля че 30 кубиковата им помпа е 300 лв. не знам дали я имат, на теб и една 20 м3 ще ти поддържа 2 гюма,имай в предвид че един гюм му трябват 7 м3 \седем кубични метра\ въздух за да работи нормалн, т.е ако си намериш и 10м3 за един гюм ще ти върши работа!Най -евтиният вариант е един Зилов компресор, той е същият и на Т150, ще ти върши чудесна работа, трябва ти една бутилка 50 литрова от въздух на трактор или камион ,един клапан за вакуум той е 25 лв., един манометър и той е към 30 лв., малко спирални маркучи за вакуум и си готов\ трябва само да ги навържеш вакуумпомпата смуче въздух от 50 литровата бутилка в единият и край, а от срещуположният и край заваряш един щуцер и нахлузваш маркуча 10 метровия на който маркуч в другият му край закачаш доилният гюм, клапанчето слагаш на средата на 50 литровата бутилка на един щуцер Т.образен вопроводен1\2 на който си закачаш и манометъра и клапанчето и си готов\, един чисто нов оборудван доилен гюм е към 200-250 лв., маркуч 10-тина метра за да ти е мобилно гюмчето след бутилката с вакуума и си готов!
  • Z
    Не знам , но имат и помпа ф160 , може и да е по евтина , но няма да е съществена разликата в цената .Имам такава ф200 от 7 години , не е мръднала, стигал съм до 30 животни на ден да доя :D
  • T
    благодаря но ми кажи най евтината или тя ли е най евтината :D ;) ;)
  • Z
    Филсонмилк , с.Клокотница преди месец с един гюм , помпа ф200 цена 1250 лв.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

76 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

201 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

56 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

83 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

184 1