С какво да засея 4 дка нива за да не пустее?

• R
    приятели имам един въпрос към вас. живея в едно селце до Берковица, дворното ми място си го гледам с зеленчуци и лозе за собствена употреба,имам и кошери.към двора имам и една нива около 4 декара, та въпроса ми е да ми дадете някакви съвети какво да правя с нея.Няма смисъл да седи и буренясва.имам много имот в селото, но всичкият е распръснат на по няколко декара. С него не ми се занимава за сега, въпроса ми е конкретно за нивата в двора какво бихте ми препоръчали.Благодаря ви предварително
  • A
    А неможе да получих и по СЕЕП--малко са декарите----по добре я продай на някой с трактор дето се занимава със животни--ако са ти в ред документите!!!!!!!!
  • L
    Хубаво описание...
  • K
    "фецалия"-та е нещо като фелациото на медоносните "билки"? Фацелята е фуражна култура, която за съжаление се налага да засееш в смес с друга култура, тъи като поляга лесно, оттам и медодобивът от декар пада. В литературата пише: "фацеля-400кг/ха", "вишна -47кг/дка" изводите от теб
  • R
    абе я кажете и някоя по добра, медоносна билка.... [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] някой сял ли е фецалия???и какъв е бил резултата от нея? [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:] [:bee:]
  • R
    спрял съм се на лешници, орехи и кестени. но и варянта овощна с ябълки и круши е добър
  • K
    продавам инсталация за производство на биодизел
  • L
    С корнишони
  • D
    Аз бих посъветвала синя слива, ако си я гледаш дава добър тонаж,студоустойчива е, брането не е много трудоемко... Каквото и да сложиш няма да сбъркаш като цяло... Успех!
  • G
    Засей ги с лешници.
  • R
    колега не съм се изразил аз правилно, за дръвчета питам. с царевицата е идея, но съм целият потрошен след мотоциклетна катастрофа....... ще ми е трудно с царевицата.Но пък идеята е хубава за другите ниви, догодина ако съм се оправил живот и здраве
  • S
    zasadi ranna tsarevitsa.kolkoto uspee6 da prodade6 v mle4na zrialost za varene,drugata za zarno.ako se poliva dobiva e okolo ton.uspeh

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

65 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

182 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

136 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

29 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1