Проблем с оборотите на двигателя на ЮМЗ

• D
    здравейте колеги някои може ли да ми каже защо двигателя започна да си мени оборотите миналата година правех ремонт на гнп и дюзи
  • D
    отстраних проблема занесох помпата и дюзите на дюзите им беше паднало малко налягането но ги оправихме всичко е както трябва но когато ги сложих пак същата работа и накрая се оказа че въздушния филтър е задръстен като го почистих и всичко се оправи
  • E
    Ще си позволя да внеса уточнение , че когато има недостиг на гориво се опитва да гасне , ама не гасне и набира пак. При липса на гориво - капут. Ако има частично запушване по горивопроводите ниско налягане се наблюдава това явление.
  • N
    Проблема ти не е от това че може да е имало вода в горивото.
  • D
    няма проверил сам вече явно е имало вода в нафтата и зимата като е стоял е станала белята
  • L
    Провери първо за запушвания по горивопровода.
  • D
    утре ще я занеса да я вида кво ще излезе
  • I
    То ако не му стига горивото ще заглъхва и ще иска да гасне
  • D
    значи на бавни обороти работи добре но когато се вдигнат на средни и високи започна да се менят ще кажеш че нему стига гориво
  • I
    Друго си е руската техника винаги има под ръка резевни части и цели възли
  • N
    Интересно се получи добре че имахме едно СМД21 готово .
  • I
    Интересно се е получило Ники. Има едни гумени тампони мисля където е връзката на регулатора с вала на помпата (може и да бъркам за мястото им) дали са сменяни при ремонта
  • N
    Анатоли ти се смееш ама при нас първите год. като имахме Нивата/комбайна/сменяхме едно две гнп-та и ги объркахме кое е със централно мазане и кое е със картер. и познай какво стана като си вдигна на супер макс оборотите и неможем да я изгасим.Докато не срязахме горивопроводите не изгасна дв.Аспуха пуши черен пушек вършачката се върти два пъти по бързо чудо .
  • I
    Остава и да няма масло
  • N
    Проблема ти е в центробежият регулатор на ГНП-то.Има ли масло в картера на регулатора?
  • I
    Като казваш ремонт на ГНП-то регулатора му правен ли е ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0