GPS GARMIN 60

• P
    Иа ли някой , който е използвал такъв gps при очертаван пред РА . И за какво друго освен измерване на площи може да послужи .
  • L
    А истината е ,че с новите снимки има немалко разминаване с това което работиш и реалния парцел по скица.Така ,че тези пари според мен са напълни излишни за даване.По-добре агънце за Георгьовден отколкото разни там шашми за мерене.Нали се сещате какво става ти работиш и мериш със машинката пък парцел завъртян на нейде другадеси и пак си в кюпа.
  • D
    окчертаеш с джпиес,но комшията не чертае и пак те застъпи и какво излиза че трябва да обиколиш и неговото блокче за да няма проблеми
  • N
    Аз имам GARMIN LEGEND HCxПравя измерванията с него.Отивам в един офис на фирма която се занимава с ремонт и подръжка на компютри и софтуери .Там ми преобразуват данните в hap/шап / файл.С този формат работят общинските служби.
  • D
    може Ники,ама казвам мнение на хора от РА.иначе аз не ползвам такива такъми защото чертаем точно
  • N
    Динко моя е за 400лв и ми върши работа за пред РА.
  • D
    тоя модел не става за пред РА.освен да си мериш блоковете за друго не,е освен ако не си решил да се губиш из някои баир в планината.от 1000 лв на горе стават за РА.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта