С каква машина да засадя 1000 декара пипер ?

• Y
    Правя проект за отглеждане на 1000 пипер, и ме интересува каква серия разсадъчна машина е най добре да избера за засаждане на пипера ?
  • A
    Голяма подкрепа получи тука
  • Y
    Ето я и машината за която се интересувах - Checchi&Magli Dual 12 Gold, със сигурност ще ми свърши работа. Благодаря за помощта!
  • Y
    Ти четеш ли какво съм написал в описанието бе умник ???? Вместо да нареждаш хората по форумите, по добре дай отговор на въпроса !
  • N
    Само един човек от сайта разбра въпроса . На студента не му трябва расадачна машина а РАСАДО ПОСАДЪЧНА.
  • G
    момчето е студент и прави проект,то пита ако знаете отговорете
  • S
    С тези 1000 декара ще залееш цяла България бе човек.А за Ахмедов,ако някой се сеща къде му е темата,да я върне пак на първа страница,да се посмеем малко.
  • M
    Ама тук наистина е пълно с фантазьори,заядливи кретени и хора с по няколко регистрации, някой от тях обслужващи чужди интереси а други просто лумпени(като Ахмедов с неговото изпълнение за колко декара угар имаш право......).
  • E
  • T
  • S
    Тук обаче имало всякакви фантазиори-щщял да сади 1000!!! декара пипер,което ще рече че разсада вече е хвърлен и тук до месец ще разсажда,но незнаел каква садачка да избере.Извинявам се на всички ама... [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта