млад фермер

• T
    каде да се обърна за информация по мярка 112 документите са подадени миналата година.урн 388674
  • F
    Благодаря Любо
  • S
    4estito deqne da si jiv i zdrav da se razviva6 napred
  • F
    Колеги и аз имам да черпя утре ще подписвам
  • za sajqlenie si zakasnql parite sa 4100proekta a ima podadeni 5400 i be6e preystanoveno priemaneto na dokymenti na 25 yni
  • mqrkata 112 ne e li bez kraen srok za podavane na dokumenti? oznachava li che shte se podavat dokumenti i prez 2010 ?
  • S
    predpolagam 4e tova 6te ti e ot polza http://www.google.bg/search?hl=bg&source=hp&q=%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7+%D0%B7%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B7+%D0%BD%D0%B0+%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8&btnG=Google+%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=null&oq=
  • Колеги помогнете има ли някой лиценз за превоз на животни за кратки патувания ако може да го видя някаде спряха ме полицаите и ми казах че не мога вече да карам животни без него
  • Много си закъснял колега не приемат документи даже според отчета са на червено със 65 мил.лв по мярката по мойте сметки не е така ама кой те чува
  • Здравейте искам да знам още ли приемат документи за млад фермер и ако знае някой какви документи са необходими нека каже.Предварително благодаря
  • T
    месец ноември
  • M
    Честито колега и от мен.Ти кога беше пуснал документите си?
  • ааа добре честито
  • T
    имам да черпя,днес ми се обадиха да подписваме договоро
  • Срещу УРН то ти пише потвърден положителен отчет на ниво централно управление и да ти кажа всички които са подадени до 31.03.09 и са одобрени подписаха договори я си кажи входящия номер на проекта и дата

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

406 2

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

471 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

266 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

338 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

802 0