Как да кандидатствам за субсидии за земя?

• C
    Zdraveite za 1 godina se zanimavam ds zemedelie i za na4alo gledam 12 dka zemq zasqta s zelen4uci i lucerna iskam da pitam kak da kandidatsvam za 30 lv subsidii za dka za tazi zemq iskam i da kandidatvsma za evrop ,subsidii po mqrka 141 ,dali 6te e vuzmojno i po dvete programi da kandidatvam
  • H
    това е за мярка 141!
  • H
    трябва да имаш 10Дка пасища (примерно) и една икономическа единица според вида зеленчук. п.с. на доматите се измерва най-малката ик. ед. 750кв
  • M
    Колега иди вьв фонд Земеделие там ще ти обяснят но такава субсидия 30 лв няма вече сега е 24 50 на дка За мярка 141 в служба Сьвети в земеделието Аз имам такьв проект по тази мярка но искаха да имам нещо налично приравнено като икономически единици но всичко става с ходене и питане УСПЕХ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

245 0

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

145 0

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

280 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

377 1

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

493 3