КОЗИ - млечни или месодайни?

• K
    KOLEGI MESODAINO ILI MLE4NO KOZEVADSVO KAK MISLITE BOER ILI ANGLO NUBIISKA
  • K
    V NA6ITE INSTITUTI NIAMALI
  • I
    Как да не е важно кой какво яде? Нали тази стока трябва да я продадеш! Кой в Европа яде кози? Даже овчето е рядкост, за козе да не говорим. Месото на боера е абсолютно непродаваемо, боера е като щраусите, купува се само за да се развъжда до момента в който всички жилаещи в една страна направят стада и след това започва клането на стадата. Боера може да се отглежда вместо овце, защото млякото му е като овче и дава много, но ако може да се купи за 150 лв., а не за 500-600. Аз търся хубави англонубийски женски ярета на 700 лв. и няма, ако искаш се нареди на опашката, но за тази година свършиха.
  • K
    KOI KAKVO IADE NE E VAJNO AKO IMA6 MNENIE KAJI NESE VKLIU4VAI AKO OBI4A6 AKO NIAMA6 KAKVO DA KAJE6 IVANOV
  • I
    Ти колко пъти си ял козе месо? Иначе няма проблеми, отиваш на пазара, кеф ти боер, кеф ти англонубийски, но за под 100 бр. не правят отстъпка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

N

Болна коза

Здравейте! Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне със съвет за да спасим жив...

109 0
В

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

325 0
M

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

806 1
С

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

816 0
В

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

348 1