Цени на агнешки кожи

• I
    колеги някой знаели цени на агнешките кожи
  • T
    Някой има ли контакти на човек, който купува в плевен кожи да ми се обади на 0885376614
  • Т
    мисла да искупувам агнешки кожи но нямам пазар ако някои аска кожи на 15лв да ми звъне на 0885376614
  • B
    Здравейте! Скоро намерих вкъщи няколко овчи кожи и една козя. Можете ли да ме насочите към място в София където мога да ги продам?
  • K
    Някой има ли контакти на човек, който купува в Пернишка и Софийска област?
  • M
    Циганите които обикалят селата и купуват по Пловдивско , миналата година ги караха в Асеновград. Там давали най добри цени в района.
  • K
    Привет колеги! Аз съм от Пернишкия край и ми трябват контакти на някой, който изкупува агнешки и телешки кожи в нашия район. Ще съм благодарен ако някой ми помогне. Поздрави!
  • V
    Имам интерес да купя кожи, предлагам добра цена. Скайп - vardanss
  • P
    Здравете колеги, интересуваме цени на обработени агнешки кожи, и изкупуват ли ги някъде.
  • C
    kolko e minimuma i kakvi iziskvaniq ciganski moje li?
  • S
    аз ги изкупувам на 20 лв зависи от количеството 0896452929
  • M
    При нас тази година идваха цигани от Монтана-купуват на 10 лв.
  • P
    kade gi dava6 tiq koji na 20 v troqn li, pri mil4o li 4e sam se navil da sabiram koji i da gi davam po 20 ako moje
  • P
    10 lv sa v love4
  • M
    В София са по 10 лева.
  • V
    Пиша ви за оше един които изкупува Георги 0894926464 Криводол

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

231 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

983 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2