Хранене на ярета от кофа

• S
    iskam da popitam kolegite nqkoi hranel li e qreta ot kofa .na kakva v1zdras gi priu4ava kam kofata i tan nqkakvi osobenosti ako ima o6te
  • izvinete stana nqkakva gre6ka
  • zakakvo da gi maha stimkite tova e sait za fermeri a ne za graldani koito gi e strah ot koko6ki
  • американската ферма и техниката им беше супер.ще цитирам тодор колев.кога ще ги стигнем американците?
  • D
    Във форума имаше и смях и полезна информация всеки има нужда от нея дори и подрастващите поколения,наскоро ми се случи мои племенник след като видя малките яренца на дядо ми Мамо искам яренце плюшена играчка [:slap:] Това е срам за всички ни Снимките и темата наистина всичко повече от перфектно
  • S
  • M
    Ne mislq tova 4e Veso e ka4il snimka na zaklano qre 4e e prestaplenie ili neshto ot sorta . A kolkoto do decata vi koito ste nau4ili 4e pilenceto idva ot vitrinata v magazina ili mlqkoto ot kotiqta e izcqlo vash problem . I oshte neshto ne bi trqbvalo da ste protiv nas DECATA 4e sme tuk iz saita i se interesuvame da razberem neshto pove4e ot vas 4i4kovcite , batkovci , leli i kaki a obratnoto da ni obrashtate pove4e vnimanie na nashite vaprosi za da mojem da prodaljim sled vas nie i taka na tatak i i ni nari4ate deca do sega ne sam vidql 4len na saita pod 15 g vazvaz tazi vazras ne e dete a tineidjar tai 4e ne vijdam zashto ne sme jelani tuk . Ako sam razbral podreshno molq da bada popraven .
  • I
    Веско, евала на стоката ти! Каква смеска даваш, нещо специално за ярета или ти си я правиш. Дай някакви рецепти или информация.
  • дайте ми адрес или име на фирма която произвежда такива кофи с биберони,моля.....
  • V
    Зависи колко ги бързаш почваш 6пъти по 300и стигаш 4по700 след това намаляш да ги научиш към смеските Колкото по-топло по-добре но да няма амоняк
  • gore dolo kakva temperatura trqbva da se pod1rja za malkite qreta i koga da se dava ve4e zamestitel
  • a po kolko mililitra se dava v na4aloto da piqt qretata i da kolko se etida dokato se otbiqt
  • V
    ЗА от топло кой бяга макар,че и 5градуса е малко при мен родилното е в малки помещения и се топлят сами Доколкото за млекозаместителя съм стигал и до 100%а беберони си вземи от хуманните аптеки на чико или камера от по големите УСПЕХ КОЛЕГА
  • F
    [:talk] " Край аз немога да гледам повече подобни извращения,абе Веско съобразявай се малко стига вече с това насилие кървища месалаци и кланници,че ще взема да сигнализирам арменския поп . " А сега сериозно,Веско пробвал ли си 50/50 мляко и заместителмаз мисля да опитам тая година.Някой ще ми каже ли от къде да си купя меки биберони,защото някой от нашите се скъсаха а там от където ги купихме нямат вече такива. И още нещо тая година мисля на най-малките ярета да им монтирам кварцова лампа с проста електроника да се включва когато температурата на въздуха падне под 5 градуса изкажете мнение за/против.
  • S
    много сладки бебоци .така се раждат и хората.а който има нещо против-негов проблем
  • V
    Къде се изпокрихте,домъчня ми за вас А тази снимка да я изтрия ли, за всички добронамерени колеги чевермето от мен За да стигне до вашата маса се започва от тук обяснете го на децата си или и тук има кръв и насилие [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

151 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

438 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

172 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

655 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

794 2