Хранене на ярета от кофа

• S
    iskam da popitam kolegite nqkoi hranel li e qreta ot kofa .na kakva v1zdras gi priu4ava kam kofata i tan nqkakvi osobenosti ako ima o6te
  • izvinete stana nqkakva gre6ka
  • zakakvo da gi maha stimkite tova e sait za fermeri a ne za graldani koito gi e strah ot koko6ki
  • американската ферма и техниката им беше супер.ще цитирам тодор колев.кога ще ги стигнем американците?
  • D
    Във форума имаше и смях и полезна информация всеки има нужда от нея дори и подрастващите поколения,наскоро ми се случи мои племенник след като видя малките яренца на дядо ми Мамо искам яренце плюшена играчка [:slap:] Това е срам за всички ни Снимките и темата наистина всичко повече от перфектно
  • S
  • M
    Ne mislq tova 4e Veso e ka4il snimka na zaklano qre 4e e prestaplenie ili neshto ot sorta . A kolkoto do decata vi koito ste nau4ili 4e pilenceto idva ot vitrinata v magazina ili mlqkoto ot kotiqta e izcqlo vash problem . I oshte neshto ne bi trqbvalo da ste protiv nas DECATA 4e sme tuk iz saita i se interesuvame da razberem neshto pove4e ot vas 4i4kovcite , batkovci , leli i kaki a obratnoto da ni obrashtate pove4e vnimanie na nashite vaprosi za da mojem da prodaljim sled vas nie i taka na tatak i i ni nari4ate deca do sega ne sam vidql 4len na saita pod 15 g vazvaz tazi vazras ne e dete a tineidjar tai 4e ne vijdam zashto ne sme jelani tuk . Ako sam razbral podreshno molq da bada popraven .
  • I
    Веско, евала на стоката ти! Каква смеска даваш, нещо специално за ярета или ти си я правиш. Дай някакви рецепти или информация.
  • дайте ми адрес или име на фирма която произвежда такива кофи с биберони,моля.....
  • V
    Зависи колко ги бързаш почваш 6пъти по 300и стигаш 4по700 след това намаляш да ги научиш към смеските Колкото по-топло по-добре но да няма амоняк
  • gore dolo kakva temperatura trqbva da se pod1rja za malkite qreta i koga da se dava ve4e zamestitel
  • a po kolko mililitra se dava v na4aloto da piqt qretata i da kolko se etida dokato se otbiqt
  • V
    ЗА от топло кой бяга макар,че и 5градуса е малко при мен родилното е в малки помещения и се топлят сами Доколкото за млекозаместителя съм стигал и до 100%а беберони си вземи от хуманните аптеки на чико или камера от по големите УСПЕХ КОЛЕГА
  • F
    [:talk] " Край аз немога да гледам повече подобни извращения,абе Веско съобразявай се малко стига вече с това насилие кървища месалаци и кланници,че ще взема да сигнализирам арменския поп . " А сега сериозно,Веско пробвал ли си 50/50 мляко и заместителмаз мисля да опитам тая година.Някой ще ми каже ли от къде да си купя меки биберони,защото някой от нашите се скъсаха а там от където ги купихме нямат вече такива. И още нещо тая година мисля на най-малките ярета да им монтирам кварцова лампа с проста електроника да се включва когато температурата на въздуха падне под 5 градуса изкажете мнение за/против.
  • S
    много сладки бебоци .така се раждат и хората.а който има нещо против-негов проблем
  • V
    Къде се изпокрихте,домъчня ми за вас А тази снимка да я изтрия ли, за всички добронамерени колеги чевермето от мен За да стигне до вашата маса се започва от тук обяснете го на децата си или и тук има кръв и насилие [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

N

Болна коза

Здравейте! Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне със съвет за да спасим жив...

109 0
В

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

326 0
M

Колко мляко дава една коза като ббм

Nikolay: Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега...

809 1
С

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

816 0
В

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

348 1