Има ли някой колега който може да погледне трактор T-150,намиращ се в Монтана?

• K
    Има ли някой колега който може да погледне този трактор?Намира се в Монтана.\r\n\r\nhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=6&act=4&adv=61332523907096200&f1=details\r\n\r\nпритеснява ме малко че е на 23 години,и не знае дали не е пред умиране.Ако е читава машината ще и направя по обстоен преглед,но да мина 250км и да не е за нищо.Черпенето е от мен към колегата които помогне.\r\n\r\nпоздрави
  • K
    Недей така,на вторични.Добри машини са,и за времето си са нямали аналог.Пари за чисто нова не мисля да давам,означава да си и роб 10 години и само за нея да има+за банките.По добре по стара пък после ще видим. поздрави
  • M
    На вторични
  • G
    мобиле.бг
  • A
    Колеги къде видяхте тази обява за този трактор Т150 в Монтанско.
  • G
    определено номера май е сбъркан и аз званях току що една жена ми вдига и ми вика няма такова нещо имате грешка
  • V
    Пичове не си чешете езиците че тази обява е бошлаф!Вдига една лелка и разправя че някой си прави майтап с номера и !!!
  • N
    Ванка много точно го каза .
  • I
    Колега то дифернциалите едва ли ще ги разглобят пред теб за скоросната гледаи дали има всички диапазони и дали дигат масло.Цената е прелична .ЧЕ ще ходиш омазан с масло това е ясно ЧЕ ще има ремонти и това е ясно копуваш си все пак Т-150
  • K
    Мен двигателя не ме притеснява чак толкова.интересува ме скоростната кутия и диференциалите да не са заминали,защото малко хора могат да ги ремонтират и регулират правилно. Какъв би бил разхода с този двигател при оран,дисковане,култивиране? поздрави
  • E
    С тоя инвентар , с мазов мотор и за тия пари / ако ги имах / ще го рипна без да мисля. Мазовия мотор е голяма палачка и същевременно икономичен за обема си. В Коми само Мазове вършеха работа. Иди и виж! 250 км не са нищо за такава зделка , ако действително имаш нужда от него!
  • M
    За тези пари ,кво му плащаш. То и без друго под 23г. почти няма а и все пак колегите са си направили труда да напасват мазов мотор. Не забравяй, че ремонта на всеки основен възел не надвишава много над 1000лв.
  • K
    За това питам ако има колега,който да го погледне,че 250 км на 2,70 нафта и само да се разходя до там? поздрави
  • G
    колега не мога да ти помогна :( ама тъй като гледам е дърпал и дискова брана и култиватор и не знам дали са му останали силички пък и някакви масалца се виждат под него трябва доста обстоен преглед!!!!
  • K
    споредмен това Те ти нетребва това тие на здрава глава болест прьсналиса го с нова боя като за да си смени совственика и двигатела сигорно е пред умиране аз като го гледам ако нее боядисано е пьлна гратобиднина и гаранция е над 25 години ане на 23г.,но избора си е твои

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

24 1

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

43 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

211 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

102 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

97 0