Кой закон или наредба определят максимално допустимата маса на ремаркетата?

• S
    здравейте,колеги.можете ли да ми кажете,кой закон или наредба определят максимално допустимата маса на ремаркетата
  • S
    привличането рано или късно води до триене между телата. това го знаем
  • G
    Основно го регулира закона на Галилей за всеобщото превличане на телата, разбира се допулва го и закона за триенето между телата Шегувам се колега надявам се да го приемеш така иначе сериозно по темата чел съм някъде подобно нещо - освен от масата зависи и от спирачната система но не съм сигурен къде има една наредба 'Наредба № 50 от 11 ноември 2003 г. за условията и реда за одобрение на типа на нови колесни трактори по отношение на спирачните системи' http://old.mee.government.bg/norm/nar.html?id=97807 но не знам дали е актуална все още
  • S
    неправилно съм попитал.съотношението между масата на трактора и тегленото ремарке ме интересуваше.триосно ремарке може да тежи 24 тона с товара и няма как да го закачиш на 4 тонен трактор.
  • P
    максимално допустимия товар се определя от натоварването на осите влез в сайта на ДАИ там е описано доста подробно
  • S
    Какво точно имаш в предвид?Може би максимално полезен товар или нещо друго?Колкото до първото е завода производител.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта