търся фиданки лешник и орех

• A
    ако имате идея пишете.благодарности!!!
  • E
    Аз предлагам лешнокови дръвчета на много евтина цена. Можете да ме потърсите на телефон 0890410161.
  • V
    за по 6 лева ще им слагам златна верижка и ще ги водя на разходка до морето!
  • L
    Определено весела тема
  • Z
    Ako ti warshat rabota nepresagdani obadi se 0887 650751 moga da ti namerja po 6 lv.
  • I
    kolega, v Petrich ima 2 razsadnika koytoi prodavat kachestveni fidanki http://www.razsadnik-bg.com/
  • G
    зависи и от къде и как ги копаят. тук е прав колегата ,ако изсъхнат или не са читави , какви сортове са,зависи от много неща. можеш да ги вземеш и с документи но пак копани от гората ,някоя дива леска.
  • V
    Ако садиш и ти изсъхнат, и половината ги презасаждаш няма да питаш. Ама ти си паси!
  • A
    БЕЗ ДОКОМЕНТИ КОЛКОТО ИСКАШ-НЯКОИ И ОТ ГОРАТА ГИ КОПАЯТ!!
  • G
    доста са му артисали от програми. интересно ,колко ли е засял,че са му артисали толкова много,а? Къде е спал ,като е купувал? ;) мирише на схема за препродажба,търсене на клиенти,че един, че през друг
  • V
    имам приятел сади по млад фермер и му артисаха двугодишни вкоренявани лешникови фиданки скоро ги гледах-доста грамотни. за цената се пазарете 0896842859- ивайло.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта