Къде мога да изкарам курс по пчеларство?

• C
    zdraveyte iskam da vi popitam reshil sam da stavam pchelar no nqmam nikakav opit i praktika vav zanaqta nqkoi moje li da mi kaje kade moga da izkaram edin kyrs po pchelarstvo no da e dobar s praktika vav ferma i obshto vzeto da se naycha blagodarq
  • L
    Първо трябва да се научиш да пишеш на БЪЛГАРСКИ!
  • J
    Има вече много ЦПО-та (центрове за професионално обучение), които предлагат пчеларски курсове. Някои от тях предлагат присъствена форма други имат опция дистанционно обучение. Аз лично го минах дистанционно. Звъннах на НЗР те предлагат точно този курс, по който се изисква да го имаш преминат. За курсът ми обясниха, че е дистанционен и не се изисква присъствие. Цената беше 200 лв. Сравнително бързо се случи всичко за 2 дни и съм доволен!
  • L
    Курсове по пчеларство се водят всяка зима в София, но ако питаш мен се запознай с някои пчелар в раиона в които искаш да пчеларстваш и ходи да му помагаш той ще те научи и същеврвменно си вземи 5-6 кошера чети книги и пактикувай с тях, практиката учи.Ако ти се ходи към Берковица ела ще ти обясня и покажа основните неща в пчеларството.
  • C
    s udovolstvie no na men mi trqbva da izkaram cql sezon s takav chovek za da moga da predobia opit da se spravqqm sam
  • D
    ако имаш минаване през Русенския край с удоволствие бих ти показал основните неща, които трябва да знаеш
  • C
    ili nqkoi ot vas ako pravi kyrs da kaje

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Обучение

От тези безплатни курсове към Тракийския университет, по пчеларство издадения сертификат н...

62 0

Обучение по пчеларство

Здравейте, моля за отзиви и препоръки за лицензирани дружества предлагащи обучения по пч...

158 0

Идеи за защита на кошерите

Трифон: Преди време четох за един кошер , който беше снабден със защитна система. Май го представи...

341 1

Какви са изискванията за пчелин?

Здравко: Здравей! Тук можеш да прочетеш полезна информация - https://www.naas.government.bg/bg/...

502 1

Полезно ли е подхранването със захарен сироп през пролетта?

Mitko: Зависи от много неща. Например в моя район си трябва. Даже не чакам да дойде пролетта. Зап...

640 3