ИЗКУПУВАНЕ НА ЖИВОТНИ

• Z
    Може ли някой да ми каже каде изкупуват коне за клане и как върви конското в момента имам доста за даване
  • N
    Продавам женско конче на1година впрегатнотел.номер за контакт0877031366
  • също така продавам и много добра кобила майката е между тежковоз и спортен а бащата си е обикновен кобилата е добре хранена всеки ден яде зоб и е впрегатна
  • продавам 2 крави 2 юници и 2 телета също така и овце има и 3 овни единия е много добър старозагорски
  • I
    az davam 300 leva pi6ete i da go vzema az da si go gledam i bez tva ko6arata mi sedi prazna
  • abe 4ovek kak moje da prodava6 kone za klane to e grehota netelie sram namerim impazar netelie sram
  • M
    някои знае ли калиманди как купува конете или някои друг
  • спри да взимаш отношение по всички теми бе невеж травестит защото доколкото знам твоя основен бизнес е на централна гара в тоалетните
  • Браво колега,сложи го там където му е мястото.Не може разни самозванци да взимат отношение по всички теми във форума и да си правят ташак с хорското нещастие.Това е форум за взаимопомощ между всички фермери и трябва да се отнасяме с уважение един към друг.
  • kupuvam kone za klane moge i sas s4upen krak ot severna balgaria
  • kupuvam kone za klane moge i sas s4upen krak ot severna balgaria
  • ei ne kadarnik takav ti prosto ne znaesh kolko jivotni imam v momenta..takache si draj ezika zad zabite [gun]
  • M
    То животните сняг не пасът.
  • zdrveite nqkoi da poznava 4ovek koito kupuva kone za darvodobiv v bg ili ako imate kordinati na nqkoi grak ima dosta kone na sedmica moje da zima ot 5do6 ima i drugi kone za ezda ponita,no izkam da rabotq s grak ili bg koito dava pari spore dobrata stoka
  • Тук все едни фермери сте се събрали,дето цял ден си чешете езиците и клавиатурите!Кой ви пасе добитъка бе тараланкоолу?
  • M
    Евтино е разбира се, но това са животни които са крадени-най-вероятно и затова се предлагат на тази цена. Докато не сложат чипове на еднокопитните така ще е.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта