Покупка на НОВ трактор 100-150 к.с !

• B
    Здравейте колеги ! Искам да подменя техниката в кравефермата малко ! Мисля да кандидатствам по една европрограма по която ти удобряват 50% от цената на техниката , в моя случей трактор между 100-150 к.с. , задължително с фадромно устройство !\r\nАко това е от значение имам кравеферма с 40 крави ,20-30 телета и малко земя 150 дкр !\r\nИнтересува ме трактора да е икономичен и здрав и ако може да е без пари ,това в кръга на шегата разбира се ! Благодаря на отзовалите се !
  • D
    Здравейте колеги! За да не отварям нова тема,ще използвам на колегата. Та и аз съм решил да модернизирам малко нашата семейна кравеферма и имам нужда от нов трактор(задължително с фадромно устройство ;) ) При мен условията са да е около 90-100 к.с., да е евтин като първоначална инвестиция и икономичен. Ние гледаме 20 крави,30-35 телета и около 100 декара земя с идея за разрастване. Поздрави!
  • B
    Чудно ми е какви са ти критерийте за това кое е добро и кое лошо, но мисля си че нямаш много понятие след като предлагаш тези модели на Кейс.
  • Y
    teq deto gi preporu4va6 nesa li kitaiska sglobka be kolega? ili do 5ta seriq sa kitaiska??....za john deer-a 6sta seriq stava duma
  • F
    като искаш корав трактор или тъи наречения катър взимаш ето този 150 коня MWM мотор
  • N
    Клас трактор е най лошия възможен избор,най добрият трактор за нашите пари се нарича JOHN DEERE,моделите са много и най различни,като компромис може би бих препоръчал CASE IH JXU 105/100.
  • B
    Клас Арион 630 мисля, че може да се окаже един доста добър вариант
  • A
    Джон Диър е отговора... 6630 - 135k.c.
  • M
    Case IH е трактора който търсиш Има нисък разход на гориво заради Efishion Power системата
  • Y
    deutz fahr Agrofarm 420...100 hp e i sa mnogo spolu4livi,porazpitai,idi do iri trade ako trqbva,vij,pokarai.nqma da sburka6 ako vzeme6 agrofarm
  • N
    Джон Диър е отговора...
  • M
    Колега аз бих ти препоръчал Kubota M108S.
  • B
    Откъде си, колега. Не мога да ти отворя профила за да видя.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта