Разглобяема джанта за ТК-82,фланец

• K
    Някой ако има за даване от разглобяемите предни джанти на ТК-82,или само фланеца за джантата,да ми пише,че моят се счупи.rnКазаха ми че само от завода мога да си поръчам такъв фланец,ако някой има някаква информация за въпроса да сподели,моля,продава ли се от някоя фирма за резервни части.
  • K
    Всичко е Ok.
  • S
    Надявам се че ти е ясно. Ако имаш въпроси,пиши.Незнам дали виждаш на снимките,но фланеца където е хваната главината е двоен.Отиди в металекса-има много такива джанти,и от тях си изрежи само фланците за да подсилиш .
  • K
    Браво,отлично ги показваш. Мерси за споделения опит,почти сигорно ще ми всърши работа.
  • S
    следваща
  • S
    следваща
  • S
    следваща
  • S
    следваща
  • S
    Пращам снимките.
  • K
    Не съм виждал такава правена джанта,затова неможах да зацепя за изнасянето на едната половина на джантата която ще се хваща за главината. Но все пак ако можеш качи някоя снимка утре,така напълно ще те разбера.
  • S
    Като режеш самата джанта се отрязва и фланеца и се изтегля навън с 2 или 3 см.И размерите идват абсолютно точно.Утре ще ти изпратя снимки.Няма да разширяваш задните гуми.
  • K
    Пък ако разширявам растоянието между задните гуми,няма да може да се окопава примерно.
  • K
    Вярно,че някакво решение,но при мен моста е свит почти до края и може още съвсем малко,заводско джантите са вдъбнати и като се сложат на главина пасват иделно,слагал съм някой път когато изникне авария гума с джанта от Юмз доста резрвни имам от тех,тя е права и много се отваря предницата,разбирам те какво искаш да ми кажаш,но просто при мен няма да може да си свие предният мост толкова че джантие направени по начина който казваш да си паснат с задните на трактора.
  • S
    Коко,можеш да си регулираш предницата на Тк-82 .Самият мост може да се отваря и затваря.Регулираш го.Ако решиш търси фланец,но по начина който ти описах няма да имаш никакви проблеми.
  • K
    За момента може и така да го направя,да може да го карат, но трябва оригинално да бъде,иначе много се разкрачва предницата. Мерси. Фланец някой?
  • S
    Коко,обикновенна джанта от Юмз или Болгар може да я прережеш на две с ракета,и от вътрешната страна заваряш шина(правиш обръч)а от вън заваряш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

36 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

216 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0