таблица за румънска селка с торовнасяне

• L
    Колеги може ли някой да ми прати таблица за румънска сеялка с торовнасяне произв.1998 год
  • L
    пратете ми го на [email protected]
  • L
    Колеги ако може и на мен да ми пратите таблици за Романска или Ямболска сеялка!
  • D
    Здравейте Колеги, Бихте ли ми пуснали таблицата за Румънската сеялка. [email protected] Мерси предварително
  • K
    Колега може ли да ми пратиш таблица за сеялка спн -6 [email protected] Благодаря!
  • L
    няма проблеми колега здраве да е
  • N
    Съжалявам колеги неможах да открия ръководството на румънката .В ръководството имаше много инфо култури,зъбчатки,разстояния в реда.Не я ползвам от 10г. и съм забутал и книжката някъде.
  • G
    ok
  • G
    Колегата Georgiev_74 може ли и на мен да пратиш таблицата за Ямболската :0 мерси предварително [email protected]
  • K
    Това е пич,имаш почерпа от мен. Мерси.
  • V
    http://fermer.bg/forum_topic/31118/1/1/rumynska-seialkatablica.html ето таблицата
  • K
    Трябвам ми толкова да сее,друг е въпросът какъв е посева. Ясно,че таблица няма вида ми утре ще каран станчо да коленичи да брои какво пада. 25-28 не ли е голямо ратояние за слънчоглед,за царевица иди ела,ама семките по честичко трябва
  • J
    коко ве кой побелял ти изми мозака 4е 15-18 да ги сее6,аз никога не сейа под 25-28 см и добивите са отли4ни,разбира се 4е сам сял и аз на кви ли не растоъаниа ама тжа ми е наъ оки.сеъа с 150000 семена 26 дк-успех ви
  • K
    Джони и моят диск е с 14 отвора предната е 30 зъба , задната се чудя колко да е за е 15-18см вътрередовото? Но така или иначе вече имам запчатки с 12-13-14-15-16 зъба слагам и пробавам,но все пак исках да вида как ги дават в книгата.
  • J
    с руманката ползвам така---- диска е с отвори 3мм и 14 отвора-зап4атките-голямата е с 30 забки а малката е с 11 и растоъанието при слан4оглед е около 26 см
  • I
    Извинявам се, но и аз да питам таблица за Бекер някой да има

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Нови машини за земеделието

Здравейте, интересува ме от къде купувате машини за земеделието? Имате ли някакви препорък...

21 0

Премахване на овощна градина

Здравейте, Имам стара (над 40 години) овощна градина от сини сливи, около 13 дка. Намир...

32 0

Съединителят на ЮМЗ-то залепва

Здравейте. От скоро съединителят на ЮМЗ-рата започна да залепва. Или когато е на свободна...

40 0

Мнения за трактор киоти rx 6030

Някой има ли такъв трактор и с какви впечатления е

65 0

Асистиращо управление PSR

Съвместима с ISO система за подпомагане на управлението PSR е асистиращо управление,...

29 0