Кои имат право да очертават пасбища

• M
    кои имат право да очертават пасбища само \\\"тези които имат животни и нужда от тях\\\" или всички!! и по точно ТЕЗИ КОИТО МОГАТ ДА ТОЧАТ ФОНДОВЕТЕ?????
  • D
    А интересно за какво му е на човек,който няма животни пасище?(аз знам за какво но нима не се сещат и управниците ни)
  • S
    всеки,който плати наема на общината и поддържа пасищата в добро състояние
  • N
    Милко всеки има право да очертава било то ниви или пасища само с лична карта.Въпроса е ако после има някакъв проблем /застъпване/да се докаже от ползвателя правно основание.
  • S
    При нас кмета ни извика тези с повече животни,и за селското стадо 2 човека и ни пита къде искаме да пасем животните си,Ние посочихме и места които са по близо и до селото и има вода,и с това приключихме въпроса.Тя ни каза че тези земи няма да се дават на други хора които не са от селото ,и че ако има такива те са длъжни да се заградят пасището.Но по принцип при нас не се спори за пасища..защото животните са малко и има много пасища и много места на които има вода.
  • D
    В нашето село също няма общински пасища.Питахме в общината но...
  • V
    Колеги, в Ьбсурдистан всеичко е възможно.По закон е както посочва колегата Мариян, на действителността е друга.Аз отглеждам животните си на територията на община Ценово , област Русеи трябва да Ви споделя, че вече 5 год. не мога да припаря до очертаване на пасища.Тук кметове и общински съветници си регистрираха едно сдружеиние без нито едно животно,и нито партия "Герб", нито някой от изпълнителната власт /визирам институциите ,ь които сме занимавали с проблема/ си мръдна пръста да търси някакво решение или да приложи законите на страната, които в случая , са тотално погазени.Така, че всечко е въможно там, където МАФИЯТА си има държава!
  • M
    само животновъди имат право да очертават пасища,и то трябва да са регистрирани зем.производители.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

149 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

437 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

171 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

654 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

794 2