Каква марка машинка за стригане на овце да си закупя?

• D
    Искам да закупя машинка за стригане на овце.Миналата година си купихме машинка Топекс,но не излезна сполучлива:2 пъти и правим рекламация.Ако някой има някакви впечатления от друга марка моля да сподели.
  • K
    Може и да ми препоръчате някоя нова, която е изпитана марка. Да не е някойя дето след втората овца да си я бия от главата. Благодаря предварително!
  • K
    Някой да продава машинка в област Перник, София или Кюстендил?
  • S
    tursq mashinka za podstrigvane na ovce.Kude moga da otkriq ?moje i da e vtora upotreba.ako nqkoi znae molq da pisheАКО ТЪРСИШ КИТАЙСКА 250 ЛВ НОВА ПРAЩАМ НА АДРЕС.
  • K
    tursq mashinka za podstrigvane na ovce.Kude moga da otkriq ?moje i da e vtora upotreba.ako nqkoi znae molq da pishe
  • S
    Ето един китайски боклук 140$ 4
  • S
    И ДВЕТЕ ЧАСТИ СЕ ТОЧАТ КОЛЕГА
  • K
    Колеги здравейте.Нов съм във форума и спешно се нуждая от съвет-Каксе заточват ножчета за постригване.Само горното ножче ли заточвате,или и гребена.ще съм благодарен на всеки който даде съвет,а може и клипче ако някой е заснел такова по време на точенето.
  • D
    Пробвахте ли я вече ?
  • V
    точно такава машинка си купихме януари месец по интернет.уцелихме промоциятаа имаше 50%намаление и я купихме за 350 горе долу и 15 лв доставката.
  • D
    Когато не върви на човек-не върви.Тъкмо се решихме да вземем от швейцарските машинки ,обадих се а те нямат налични:след 1-2 седмици [angry]
  • B
    Тези по новите с трафа са на 100 херца и са много чувствителни. Първата нещо се прецака и нема майстор де не бяхме я карали и не можаха да я оправят , чак сега вече по нашо време я закарах на един , пък той вика- на който си я карал всеки си е правил свободни съчинения , и мога да я оправя , но средствата и труда дето ще вложа не си заслужават , затова си намери друга , ...... и така
  • D
    Не е лошо да искаш съвет от колегите-кой каква ползва и доволен ли е.Миналата година взехме една на божа померица евтина и нищо не изкара.Та затова сега реших да взема повече мнения.
  • V
    ИМАМ И ТАКАВА МОГА ДА ТИ Я ДАМ ЗА СТО ЛВ АМА ЗА ТОВА ЖИЛО ТРЯБВАТ ЯКИ РЪЦЕ ИМАМ И РУСКА НО Е НА 50 ХЕРЦА И И ИЗГОРЯ ТРАНФОРМАТОРА . ТАЗИ Е КАТО ТЕЗИ В БРЪСНАРНИЦИТЕ ЕДВАМ И УСЕЩАШ ВИБРАЦИИТЕ
  • B
    Бе то знам какво става , ама на руските повече от 50 бройки задника да си съдереш повече не можеш острига , и то трябва много да пазиш ножовете от боклуците покрай главата, а с една стара немска от 1976г. по 20 бр, и увисва- не и стига мощност , но с руската поне оборотите са трепач ! Скоро видях една руска от по старите на пазара с жилата-трифазна , но много ръждясала и се отказах .
  • V
    АМИ ЗАЩО ПИТАШ ДА ПРАВИМ БЕЗПЛАТНИ РЕКЛАМИ ШВЕЙЦАРСКО КАЧЕСТВО И НАЙ ВАЖНОТО СЛЕД ОВЦА ДВЕ КАПВАЙТЕ МАСЪЛЦЕ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изкупуване на вълна

Здравейте колеги знаете ли кой изкупува вълна и на каква цена

111 0

de minimis

Колеги проверихте ли попадате ли в списъците за деминимис? Пълна каша и отново браншшовит...

41 0

Твърдо Виме овца

Здравейте фермери имам 10 овце едната от тях е с уголемено Виме и на допир твърдо не е гор...

167 0

Високи заплати в овцевъдството затворен тип

чмв: Ако фермата е 250 овце не е проблем да се дадат 1500 заплата

1061 2

цени на овче мляко

Колеги знаете ли каква ще е цената на овчето мляко по региони за тази година?

652 0