Някъде да се продават кутии за торовнасяне

• T
    Колеги някои срещал ли е някъде да се продават кутии за торовнасяне
  • I
    Ако можеш да ограничиш притока на тор към зъбчатките и ботушите така можеш да регулираш и нормата
  • R
    здравейте намоя кутиите са направени от 100 лт варели отдоло са монтирани по две колелца от житна сеялка заедно с ботушите движението го взима от колелото сверига оттам на ос с две запчатки в краищата едната взима движение от колелото другата предава на квадрата с колелцата на котиите недостатак е че нямам различни запчатки пуска по 20 кг
  • M
    Aма само едната половинка от коша иначе ще е много тежко.Аз сега права на окопния култиватор такъв кош--успех от мен
  • T
    да и аз така мисля ще питам един приятел тои има една стара СЗУ и ако ми даде ще правя нещо незнам ще видим
  • I
    И аз като теб търся, но на тази цена - то за 1000-1500 цял култиватор с торовнасяне на старо можеш да намериш Според мен може да се сложи като торови апарати половината от коша на СЗУ, но от къде кош, вече почти всичко е заминало за скрап.
  • V
    Това са кутийте за торовнасяне на румънските сеялки, 2 са на брой и събират по 200 кг всяка общо 400 кг, плюс ботушите за торовнасяне плюс опорните пневматични колелета с 12 цолови гуми -едното с верижно задвижване към изсяващите механизми във кутийте, хвърлят от 2 до 40 кг на декар редово
  • T
    1500лв? леле какви са тези кутии и да ги правят неискам да си копувам все пак благодаря за инфото
  • V
    Реном Новачене ги правеха и продаваха барабар със задвижване и пр. струваха към 1500 лв., сега не знам работят ли

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта