Какви впечатления имате за трактор Deutz Fahr AGROFARM 420

• K
    Моля собствениците на този модел да напишат какви са им впечатленията и от какво най често \\\"боледува\\\"? До два дни трябва да реша дали ще е този модел. На мен ми изглежда като здрава и надеждна машина но колкото повече чета из форумите все повече започвам да се колебая
  • E
    агрофарма е прехвалена работа много гори и скъпа подръжка
  • K
    Много Ви благодаря за отговорите , обиколих всичките фирми и дойца ми хареса най-много но вие ме отказахте. Гледах и Кубота но не ми харесват че са леки и че имат повече електроника. А ако бях паралия нямаше да питам а щях да взема Джон Дир или Фенд или въобще нямаше да се занимавам със земеделие. Накрая май ще си взема един Арматрак, малко ще ми е слаб но ще ми върши работа. Гледах и други като кейс, ландини и зетор но тези с крайното предаване нещо не ми се виждат надеждни.
  • B
    етого и нашия agrofarm 430 за сега е добре за напред ште видим штени саздавали проблеми.трактора е 110кс
  • G
    Krali_marko писал си ми на лични но ще ти отговря тук Ами не знам защо не искаш да коментираш гуми и суединител - оригиналния съединител + смяната му е около 1500 лв е ако смяташ, че по 1500 лв на 3 години са нищо евала явно си паралия и по добре си вземи JD. за гумите положението е по-зле там сметката е към 5 000лв а и да не забравим и един акумулатор минимум. Аз не знам на вас за какво са ви трактори аз ги взимам да опъват работа не да ги подържам Иначе другите повреди - сменена маслена помпа - пригоря мъркуча на компресора - скъса сабица - скъса и двете подвески (като цяло слаба навсена сиситема, но по-новия модел май е по-дбре моя е Агрофар 100) - трудно включва на 1-ва. датчици, букси, окъсявания не ги коментирам те се случват регулярно
  • S
    Колега ти изобщо прочете ли темата или си дрънкаш твоите си лакардии там става въпрос за Agrofarm не за M не знам си кои си.Моите Agrofarmi са на по 2000 мото часа и нищо не сам ремонтирал по една букса на седалката това е.Много е важно как се подържа една машина и кои я кара
  • R
  • K
    Моля напиши по конкретно какви проблеми си имал с Agrofarm, ако са като смяна на съединител на 5000 мото часа или на гуми няма смисъл да говорим. А филтрите на всички модели трактори от този клас на външен вид са едни и същи.
  • R
    Колеги, извинявам се просто не съм прочел правилно модела, афектиран съм от марката [:namigvane:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

33 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

99 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0