Какво е мнението Ви за Трактор Armatrac

• G
    Здравейте колеги от форума! Търся мнение за Арматрак от собственик или някой с преки впечатления.Обработвам около 1000дка.Интересувам се дали е вярно ,че е наистина много добър(по-добър от 952 беларус)оре с 3*35 и в суша ,дърпа с лекота 3 метрова брана, 4метров култиватор за слята повърхност,вдига тежки пролетни сеялки.Интересува ме здрав ли е,частите скъпи ли са намиратт ли се лесно,дефекти някакви.Все пак е 75к.с. и струва колкото 1025.2 с тази разлика че влиза и в междуредията(като чета коментарите ,не искам Беларус,явно са занижили качеството си )По скъпа машина просто не ми е по силите.
  • G
    Мерси за информацията и за поканата колега Обидимски
  • O
    колега днес дърпах 4м.култиватор без никакъв проблем закачих и браната 3м./заветска/ нема никакъв проблем ако искаш ела да пробваш затолкова има и агне и пиене/за след това де/
  • P
    a как сте с резервните части
  • K
    Колега така и така си търсиш трактор заповядай при нас да се запознаеш и сравниш с нашите трактори това са KIOTI DX9010 – 92 к.с. и RX6010 60 к.с. Можеш да го видиш как оре от тук: http://www.tractor.dir.bg/KIOTI-DX9010.htm
  • M
    Един колега работи 700 декара с такъв трактор.За близо 2 години няма никакви дефекти.Дърпа 3м брана без проблем.
  • G
    Колега на колко мото часа е машинката.И с каква дискова брана работи.Някакви дефекти досега да е правил катъра
  • O
    колега имам такьв 75 кс.от 1 год. оре с 3 по 35 но в нормално време ако е суша и много отьпкано малко се зори,дава страшни икономии ако го кара сьвестен тракторист,за части още незнам поне не ми се е налагало какво да ти кажа/КАТЪР

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта