Каква марка дискова брана да си избера и закупя

• T
    Здравеите колеги предстои ми покупка на нова дискова брана но незнам на каде да се насоча значи трябва ми 6 метрова за трактор 300кс само да не е българска.Говорим за лемкен кверделанд амазоне агрисем и така на татак искам савет само от практици благодаря предварително.
  • T
    RABE no rabe sa kupeni ot GREGOIRE BESSON
  • S
    kakva e
  • T
    KOLEGI VZEMAX SI TAZI BRANA I MISLIA CHE NAPRAVIX DOBAR IZBOR BLAGODARIA NA VSICHKI
  • F
    взимаи едно Амазоне и си решаваш кахърите
  • S
    Купи си перла 6 м. Здрава и тежка
  • M
    На мен ми хареса UNIA, гледах и клипа. Каква е цената ако не е тайна.
  • G
    колега Квернерланд са много добри брани. Според мен са номер едно. Имаме такава от 6 години и чак тази зима и правихме ремонт. забележка: проблеми има с главините и с чистачите това им е кусура успех при закупуването
  • Y
    Kongskilde ne sa lo6i,daje sa dosta obri modelut im Terra X mislq 4e se pi6e6e e dobur
  • T
    колега харесват ми още agri sem и horsch.незнам още как се държът валяците отзад в по влажното не затепват ли ????
  • S
    Колега ти каква брана си си харесал? Преди Lemken имах поповска, и Galucho, но и двете си бяха на оси и като превали и всичко се сбива и става като валяк... идеята ми е да си търсиш с независимо окачване...
  • T
    колеги дайте още малко съвет за покупка на дискова брана
  • M
    Имаме и GRANO те също са на сносни цени и добре се справят.
  • M
    Плуговете на Lemken са супер,но за брана не съм запознат.UNIA
  • A
    полска "UNIA" ARES TXXL много съм доволен
  • T
    и аз ги харесвам лемкена но от двама собственика на такива брани ми казаха че единствения проблем при тиах е че касат скобите на рамото на което се захващат диска

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

88 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

227 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

252 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

268 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2160 1