Добиви и цена на лешници?

• V
    Колеги някои знае ли колко (ориентировъчно) килограма лешник излизат от дърво колко върви кг. на едро (суров лешник) по борсите
  • I
    az sam ot Nova Zagora i bih se radval da obmenq opit sas vseki koito se zanimava s leshnici i trufeli.
  • F
    pascov, аз и мъжът ми искаме да засаждаме лешници и се опитваме да съберем максимално информация по въпроса и виждам че сте написал че познавате хора които се занимават с това. Дали е възможно да ни свържете с някой, който би ни посъветвал? Ние сме от София, а земята ни е до гр. Сливница, близо до София.
  • V
    благодарсво
  • P
    средния добив е около 150-200 кг от дк но много зависи от гъстотата та дръвчетата агротехническите мероприятие дали са поливни и тн но това е на книга а реално 80-120 кг знам го от хора който се занимават с това
  • G
    чел съм че има около 400 вида лешници , някои са дървета някои храсти , вероятно има голяма рализка между различните сортове. има книги за лешниците и там пише кои вид колко може да даде

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

222 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

975 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2