Състояние на посевите - Март 2012

• M
    Уважаеми колеги,ще ви помоля да обсъдим състоянието на посевите от есенници те в различните райони и кой какви мерки е взел след по тежкият зимен период.Предстоят ни и пролетните култури а на места почвите няма да позволят навремено влизане.
  • R
    И при нас като цяло.... снегът си е добре..
  • I
    при мен в Русенско нещата са като цяло добре, утре ще кача снимки
  • P
    колега покажи снимка на цялото поле
  • M
  • M
  • D
    Dicky, и ние се опитваме да спазваме сроковете, но понякога времето не го позволява
  • P
    при нас около Бургас, пшениците се съвзеха и се зелнаха , но днес ходих до ечемика ми има измръзнало около 20-25 5
  • D
    az sym ot region Dobrich.moite sym gi natoril. na rapicata koqto ne e mnogo chitava hvyrlih po-malko tor i na kysen etap mislq da donatorqvam. no dokato ne vidq che e dobre nqma da vlqza. imam da q pryskam za pshenica che na esen nqmashe nishto poniknalo. pshenicite sa dobre no gi sqh na vreme - 5-10 oktomvri. vinagi gledam da se pobera v tiq 5 dni i rezultata e na lice.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

високодобивни семена рапица

Здравейте, колеги! Можете ли да ми кажете няколко сорта според ваши впечатления високод...

801 0

Слънчоглед върху рапица - какви са последствията, някой сял ли е?

pl3v3n: Миналата година ми се наложи да направя същото.Споделям моят избор беше да не засея Клиърф...

2445 2

Споделете мнения и идеи за междинни култури през сезон 2015

Колеги, споделете мнение за междинните култури, какви обработки ще правите, при какви сеит...

2377 0

Актуална цена рапица 2015

Beroe1916: чувам цена от 725

16432 19

Споделете как се развива жътвата на рапица 2015

Emofermer: Жътвата няма да закъснява, засега подмина и градушката, не че нямаше, ама слабо в сравнени...

2749 1