Къде може да се намери най-евтин соев шрот

• T
    къде може да се намери най-евтин соев шрот в плевенска и врачанска област?
  • м
    Моля, пишете всички производители и вносители на шротове за България! Благодаря
  • S
    ПРОДАВАМ СОЕВ ШРОТ. ПРЕДЛАГАМ ДОСТАВКА ПРИ ДОГОВАРЯНЕ. ТЕЛ. 0887 215 235 СТЕФАН ЩУРЛЕВ WWW.CVEKLO.COM
  • C
    Атаком ЕООД Официален дистрибутор на българо - холандската фирма ПРОВИМИ - белтъчни биоконцентрати, компоненти за фуражна промишленост, храни за всички видове животни, птици и риби. Град: Плевен Адрес: ул. Иван Вазов № 27, ет. 3, офис № 6 Телефон:0887337499 Факс:064806968 -Склада е в Славяново !!!
  • K
    Ти ме светна,като ти писах мислех че става въпрос за слънчогледов,да не се обърка човек.
  • A
    Така? Тук хрисим, а на лични?
  • K
    Не прочетох какъв е шрота,моя грешка,
  • A
    Чудех се дали да ти отговарям, но ще го направя. Да беше прочел поне въпроса пък тогава да си увеличаваш броя участия
  • K
    Слънчогледов шрот,купувам от Папас олио на цена от 0,33ст/кг.Някаде ще има по ефтин,ама незнам каде. На нащо пристанище пълнят,а може и да са го напълнили кораб с шрот,комионите идваха от базата на клас олио.
  • A
    А изобщо има ли го в момента някъде? Аз купувам от Вианд, но в момента май никъде няма-заради Дунав шлеповете не можели да пътуват

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

163 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

446 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

180 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

662 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

797 2