Коя фирма е коректна към клиентите си от вносителите на зем. техника.

• K
    Писна ми от мошенници. Колеги посъветвайте от къде да купуваме техника, че да не ни свалят по две кожи?
  • N
    Nikea trade ltd www.nikeatractors.com
  • A
    Това е истината Агротрон-М Търговище
  • G
    Колега, Агротрон-М от Търговище са най-добрата семейна фирма в цяла България нашата цяла техника е от тях Трактори, Комбайн, Фадроми и всякакви Инвентари. КОРЕКТНИ СА !!!
  • S
    Агротрон Търговище прэдават много скъпо.Незнам каква техника ти трябва,но има един сайт -МЕРКАНТИЛ влез там и си поръчай каквото ти трябва.Превеждаш парите след телефонен разговор с хората там и после си търсиш превоз излиза много по евтино.По този начин си купихме миксер,от агротрон ни го предлагаха същия такъв с около 5000 по скъп.
  • K
    Аз съм много доволен от Оптиком
  • I
    e da i agrotron-m i bulagro
  • A
    http://www.agrotron.bg/ Агротрон-М - Търговище са №1 за мен...
  • I
    ami kolega ti dolo gore na kakva marka si se sprql az predpo4itam bulagro korektni hora sa
  • S
    Мегатрон
  • T
    Няма ли да е по-добре просто да пишем коя фирма е некоректна и да си направим един списък? Аз започвам първи с АГРОИН Стара Загора!
  • G
    аз съм много доволен от Агротрон-М Търговище. Работил съм с доста фирми но като тяхното отношение и коректност към клиента не съм ги срещал на друго място.
  • I
    АВТОЛИНК-БЪЛГАРИЯ ООД

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

14 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

167 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

850 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1