Програма Млад фермер

• V
    Здравйте \r\nПреди всичко искам да кажа,че сьм само на 20 години и много неща не са ми ясни затова имам няколко вупроса кьм вас \r\n1.Ккави са условията да се кандидатсва по програмата Млад фермер?\r\n2.Какво е необходимо да направя за отглеждането на малини?\r\n3.Какви инвестиции се правят в началото\r\n\r\nИзвинявам се за глупавите вьпроси, но както казах сьм още млад и има до неща който не са ми ясни \r\nБлагодаря предварително
  • S
    За м.112 може да прочетеш от тук http://www.prsr.bg/merki/%D0%BC%D1%8F%D1%80%D0%BA%D0%B0-112/11/index.html , може и да се консултираш и с областна служба за съвети в земеделието. http://www.prsr.bg/documents/index.html - кога ще има прием по мярката. Възможно е да има и някакви промени в наредбата докато стартира програмата.
  • D
    az chakam veche vtoroto plashtane no programata mai nqma da trygne. no ima drugi po koito moje da se kandidatstva. pishi i pitaq
  • M
    az sy6to sym na finalnata prava po programata , taka 4e ako ima ne6to pra6tai li4en mail
  • J
    Колега ако все още търсиш отговори на въпросите си ми ги напиши и прати с каквото мога ще ти помогна .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

A

Indian Call Girls In Ajman 0543457603 Ajman Call Girls Service

Indian Call Girls In Ajman 0543457603 Ajman Call Girls Service | Indian Call Girls In Ajma...

9 0
D

Прехвърляне на земя

Agroplus: Може

392 1
M

Конна база - регистрация на животновъден обект

Здравейте, Във връзка с обект конна база, в процес на строеж, се интересувам какво тря...

101 0
S

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

685 2
D

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

697 9