Търся Овес за семе

• J
    Здравейте приятели търся овес около 500/600 кг.0878 54 25 09 Честит Празник на всички Българи
  • J
    Колежке по принцип не държа да е елитно семето.Знам 4е в "сортови" ще намеря нещо добро но аз търся нещо по евтино около 0,40 ст. до 0,45 ст. Ако има хора в регионите на София,Пазарджик,Пловдив които продават на тези цени нека ми пишат благодаря ви. [dalavera]
  • S
    Колега аз лично ще взема овес от Образцов Чифлик 0.60ст без ДДС и 0.80ст базови семена. тел.082820801:082820804-пласмент
  • J
    Колега la4ko92 това е добре 4е си го продал жалко можеше да свършим работа и цената е добра.Късмет в на4инанията
  • J
    Благодаря за информацията колега,ще проверя да се надяваме и цените да са добри
  • L
    преди 2 дниго продадох по 40 ст
  • A
    Аз от там си купувам препарати и тор-------в София на Сточна гара!!!Те са обезпаразитени и с добра кълняемост,иначе от Земеделски институт--няма как добър сорт да уцелиш другаде!!!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта