мнение за трактор td 20

• J
    намерих трактор тд20 за 2000 лв засложавали си слет основен ремонт
  • M
  • E
    Хора! ДТ20 е нещо толкова нескопосано , че ако прочетете полужителен отзив , това е от хора който са се минали и вече горчиво съжаляват. Пиша това за да ве предпазя , защото и аз бях жертва на такива грубо казано измамници. За това няма никакви части. От нищо не стават . Там ДТ54 , Скания итн. тинтири минтири са глупости. Ако искате икономична машина за дребно земеделие спреге се на т25 много по-добро и бъкано с части и то на цени. За дт20 забравете. Не комент повече. Аз се оттървах , който иска да се набутва прав му път. Успрех от мен - един минат от лъжци.
  • K
    разхода е много малък и зависи за какво го ползваш идеален за кризата но по-добре си вземи т25 за тях има всичко няма да ти се налага да правиш фокуси като в моя случаи
  • J
    vigah. kakv razhot ti dava
  • K
    виж в профила личния сайт.
  • J
    колега даи да видим подобреното дт 20 снимки или клипове благодара предварително
  • J
    ще изпилзвам трактора за наураване и пръскане иза транспорт . заоколо 15-20декара
  • K
    аз взех дт 20 на кг смених му двигателя и съединителя с т 25 и стана супер всичко друго става от т-25 виж клипа
  • E
    Това е машина по-стара от мене. Аз имах. Голям зор видях да го махна. След основен ремонт го продадох заедно с плуг двойка за 1000 лв. Зависи за какво ще го използваш ама бог да чува от това. Не искам да му чувам и името даже.
  • D
    За 2000 лв ми се струва малко скъпичко.Аз имам такъв и съм много доволен от него , зависи за какво ще го използваш.Но имай впредвид че много,много части няма за тях правят се само по поръчка.Най големия им бич е касетата на реверса.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта