проблем с гнп на джон диър 6420

• P
    появи ми се проблем с нафтовата помпа на двигателя,изпуска гориво към картера с маслото.подлежат ли на ремонт този вид роторна помпа или ше ходим до магазина?
  • P
    засега спря да качва маслото,карам го 2-3 дена нон стоп трактора,но при първи удобен момент ще я сваля и на специалист по помпите,отделно ме притеснява и факта че от лостчето на рейката просълзява нафта.има ли връзка някаква-не знам.
  • N
    Но всъщност абсолютно нищо не пречи да размонтираш помпата, да поръчаш О - пръстена, да я монтираш и да видиш дали ще продължи да вкарва гориво. По принцип от там е проблема, но може да има и нещо друго.
  • N
    Има вариант за ремонт, но най-сигурно е нова и тази отремонтирана за зор заман
  • K
    колега несьм много запознат с жонитата ама сигоренлиси чети вкарва гнпто навтата в картера а нее некоиа дюза да не работи ;пикае;
  • P
    ?
  • W
    [:slap:] тва ли било общото между картера и нафтата майсторе
  • M
    Ей -БУКЛУК-нали съм ти казал,че си ми под достойнството да говора с теб.Прост си бил и такъв шеси пукнеш--смрадлив и червив мангал
  • W
    аре да чуем великия спициялис дето се плеска по лисото кво общо има картера и нафтата!
  • W
    АРЕ БЕ СПИЦИЯЛИС МИХАЙЛОВГРАДСКИ!АРЕ ОБЯСНИ КВО ОБЩО ИМА КАРТЕРА МАСЛОТО И НАФТАТА!ДА ТА ИБА У ПОМИЯРА!СКОРО МАЙ НЕ ТА Е СЪРБЯЛА КОЖАТА ЦИГАНСКА!
  • M
    [:slap:] [:slap:] леле ама си смешник БЕ-къде слагаш твоя ръждилник до Джонито
  • N
    [:slap:] [:slap:]
  • W
    изолираш централното мазане като на болгар!ама почне ли да ти се пълни помпата с нафта търси си друга още от сега!
  • P
    и аз се надявам да науча нещо по темата,не ми се е случвало но никой не е застрахован
  • P
    колега пиши какво става с гнп- то може може да е от палза на някой
  • N
    Никакъв магазин виж си личните

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

36 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

100 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

282 0