Непреведени субсидии

• D
    Застъпвания и недопустим слой всико е оправено. Така ли да разбираме изявлението на министъра.
  • Z
    всички тия дето ни ,,ръководят,, вече 23 години само крадът и лъжат и са като гъбите махаш едните преди обяд след обяд никнат груги,даже като ти кажат добър ден трябва да гледаш нагоре.и все едни исъщи в този парламент кавали и хомосексоалисти затова и младите избягаха от българия.та каквото е здравеопазването така ще стане и със земеделието.
  • N
    Спрямо МЗХ аз бях до тук. в момента само входирвам молби да си поправят грешките и да заповядат на специализирана теренна проверка- пределно ми е ясно, че никои няма да си мръдне пръста за каквото и да било защото проблема не съм само аз а е в национален мащаб. подготвям писма до Министър Найденов и Премиера Борисов. Свързал сам се и с няколко медии та за другата седмица ще са готови и репортажите за новините. Умишлено не споменавам телевизиите за да не се получи някакво изкълчване в отразяването. Хората в МЗХ видяха, че всички са по-вече от спокоини и просто няма смисъл да си нарушават пашалъка така ,че колеги не очаквайте субсидии тази година ще е така пък за догодина ще видим. организираите си нещата за съда. колкото и сложно да ви изглежда ще успеете ако действително сте изрядни и сте си свършили работата както трябва по подръжката на пасищата. Само за информация изчертаването трябваше да започне от 1 Март днес сме 9-ти и все още няма никви опции за евентуален старт.!!!!!!!?????
  • S
    дайте всички да пратим по едно писмо на бат БОЙКО белким ни обърнат внимание
  • C
    аз мисля ,че вече работа е не за бойко който няма силички да си командва парада.Той горкият като гледам няма дупе да изгони един министър ,и всичко каквото говорят няма нищо с това което вършат///да ме извиняват но тези наистина нищо не вършат а само приказват ..трябва вече всяка жалба да се и внася и в европеиската комисия..защото парите са разпределени от там а тия май правят всичко да не ги дават на малките и си заработват само бонуси...Та излезе и това раздадени 55 000 000 лв бонуси а върнати само 600 000 лв ..Това е господа ...малките се мачкат и това е а говори ли Боянова и говори...
  • D
    Не се заблуждавайте, че премиера не знае какви ги вършат. Отговора е срока е доооо и с уведомитено писмо може да обжалвате.И на банките им писна ако искате кредит за торове или нещо свъзано с земеделие не за всичко друго но не и за това.В БАНКИТЕ ако имаш 15%нед. слой а на вас ви е спряна 45%от субсидията не сте си обработили половината земя това е така го талкуват.
  • S
    прав си колега тоя вапрос трябва да се отнесе до премиера за да се поправят нещата и да изгони поне половината некадарни чиновници заради които ние си патим
  • N
    В МЗХ им е по-вече от ясно, че те са виновни за всички бъркотии, но в същото време нямат никаква воля да си попраправят грешките. в понеделник имах работа в София и минах през МЗХ отново с надежда за разумен диалог по темата неизплатени субсидии с чиновниците от най високо ниво. Колеги не можете да си представите на какво станах свидетел за пореден път. В разговор по телефона на номер 443 в МЗХ искам да се свържа с г-н Георги Праматаров Начаялник Отдел "Поземлени Отношения" т.е. там от където се раждат проблемите на всички с неизплатени субсидии. при всяко позвъняване на този телефон вдига неговата колежка Люба и започват обичайните чиновнически въпроси ЗА КОГО ДА ПРЕДАМ, ПО КАКЪВ ПОВОД и т.н. след като се представих на колежката ЛЮБА започна обяснението към г-н Праматаров. " ЖОРО ИМАМ МНОГО ЛОШИ НОВИНИ, НИКОЛАЙ ПЕТКОВ ОТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО Е НА ПОРТАЛА......." Естествено не бях приет защото трябвало Министър Боянова да им разреши ...... Колеги ако Премиера Борисов разбере какви са причините за неизплатените субсидии и по точно Висшите чиновнически грешки в МЗХ не ми се мисли какви новини ще гледаме в централните емисии.
  • O
    Имам едно такова странно чувство, тия от МЗХ разчитат на това че няма да ни се занимава да си тьрсим правата за спрените субсидии,но една консултация с адвокат променя всичко
  • R
    nqkakvi novi inf. za pashista 2011g. za neprevedeni subsidii [:duel:] [:duel:]
  • V
    a i koi chte ti obiasni dali chte ima men me prehfarliaha ot telefon na telefon,dfz na mzh ot tam obratno i nakraia nikoi nichto ne znae te mejdu tiah ne sa se razbrali
  • K
    zdraveite kade ostanaxa tez sobsidii
  • D
    Има направени проверки на място от ОСЗ и не са зачетени.За служителите които са обикаляли по блоковете също не им е ясно защо са обикаляли.
  • O
    откакто спряха парите заради този прословут слой четвърта ферма натовари животните и хайде към ,,ЧЕХ'',незнам как я мислят тази работа господата упрвляващи,но май искат и малкото функциониращи ферми да изчезнат
  • O
    имам чувството,че тоя слой се влияе от земетръсните зони в страната
  • D
    да им се връща месец по 10г след изборите.Разликата между нас и останалите европейски държави е че те си имат даржави а ние Бойко Борисов.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

108 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

187 1