Запитване за закупуване на крави

• C
    здравейте колеги искам да си купя 2 крави който да дават от 30 до 40литра мляко дневно ако можете ми помогнете цената също е важна давам от 1700 до 4000 на бройка
  • M
  • M
    КОЛЕГА,КОГАТО ОТИДЕШ ДА ВЗЕМАШ КРАВА,ОГЛЕДАЙ ПЪРВО ЧОРБАДЖИЯТА!СИРОМАШКИ КРАВИ НЕ ТИ ТРЯБВАТ!
  • C
    благодаря просто съм виждал във гърция крави които дават тези литри мляко дори повече само на ясла ги гледат и си мисля че 2-3 крави ми стигат ако въобще мога да намеря
  • M
    Колега голяма част от черно шарените крави в България, имат тази генетична заложба, но още по-голяма част от краварите я нямат. За да имаш крава, която дава над 30-40 литра, трабва да имаш добре балансирана дажба, условия за отглеждане(проветриво помещение, постоянен достъп до вода и храна, удобноство за да може да лежи и преживя), да си наясно винаги с репродуктивния и статус и така.
  • S
    I az iskam takava krava.Ako imate v pove4e mi se obadete.Do 25L normalno me ustroiva

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Защо кравите ядат сезал и найлон

Здравейте,искам да попитам какво им липсва на кравите че ядат сезал и найлон

25 0

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

80 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

211 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

61 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

86 1